Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megengednétek ezt a lányoto...

Ti megengednétek ezt a lányotoknak?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és nálam alszik egy barátnőm, meg van egy fiú akivel jobavagyok es megkértem anyat had aludjon o is itt.. Rogton ravagta, hogy nem, mert fiu. De hat 3-an vagyunk. Akkor most miért nem?! Igy nem törtênne semmi, meg amúgy se...

2014. dec. 27. 20:41
1 2 3
 21/30 nyuszicsajszi válasza:
45%
Szerintem hallgass anyukádra mert az anyák csak a gyereküknek a legjobbat akarják amiből nem lesz semmi baj. Majd talán egy pár év múlva megengedi... Addig is áthívhatod filmezni például napközbe ... :)
2014. dec. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
48%
Nem engedném meg. Amúgy meg nappal is lehet filmet nézni és hülyésedni. Ahhoz nem kell ott aludni nálad.
2014. dec. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
83%
Én 14 évesen kezdtem el járni azzal az emberrel, aki már a férjem, gyermekeim apja és életem szerelme azóta is. :) Mindig büszke voltam rá hogy annyi idősen is kitartottunk és nem voltunk fűvel - fával. Sok felnőtt példát vehetne az akkori felfogásunkról, pedig nem voltunk felnőttek, emiatt még nehezebben is teltek az éveink. Szóval hagyjuk ezt a "14 éves még totálisan hülye és mindenkivel össze fog majd feküdni" dumát. Hülyeség. Az hajlam kérdése, nem életkoré. Hány könnyűvérű, hűtlen ember létezik, aki 30-40 - 50, stb. éves? Nagyon sok. Egyébként a kérdésben szó sem volt pasizásról. Aki szexelni akar, az házon kívül is megtalálja a módját.
2014. dec. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
67%
Szerintem simán ott aludhatna... A srácnak amúgy se lenne bátorsága és ha mégis akkor pedig leállítanád....
2014. dec. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
57%

ja latom a 13evesek lepontoztak mindenkit. nem tok mindegy a velemenyuk? a szuleitek is, ha normális emberek, nem fogjak megengedni.

igy kicsit masabb, hogy 3-an lesztek. de akkor se hiszem, hogy ennyi idosen egyutt kene aludni egy fiuval. akinek 1ev mulva a nevet se tudod

2014. dec. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
50%

2-es vagyok, a lepontozást énsem értem. Szerintem a kérdésre ez a megfelelő válasz.

14 éves vagy, semmi keresnivalója egy 16 éves fiúnak nálad éjszaka, hogy ott aludjon. Még ha a Tv nézésen kívül más most nem is jár a fejetekben. Hidd el, egy 16 éves fiú igenis másra sem gondol, mint a szexre, főleg ha együtt alszotok, éjszaka van, sötétség, még jobban előjönnek benne ezek a gondolatok majd. Tehát nyugodtan le lehet tovább pontozni, a válaszom továbbra is határozott nem!

Szüleid ha kicsit is normálisak, nem fogják megengedni.

2014. dec. 28. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
A 23.-al teljesen egyetértek, néhány kivételes helyzetben de nem a kor számít hanem a felelősségvállalás mértéke és hogy mennyire képes átlátni az adott helyzetet. Ezt egy 14 éves is teljesen átláthatja.(márpersze ha nem idióta és nincs valamilyen furcsa perverziója)
2014. dec. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
64%
Még mindig egy 14 éves gyerekről van itt szó. Egy gyereknek pedig szabályokra van szüksége.
2014. dec. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom akik azt mondják, hogy nem aludhatnak együtt mint barátok, azok táborba és osztálykirándulásra sem engedik el a gyereküket, ugye? Ott sokkal többen vannak, fiúk és lányok, van tanári felügyelet (itt meg lenne szülői), de ettől függetlenül simán lehet ott is inni, cigizni, szexelni és sokan meg is teszik. A kérdezőnek ott lesz a barátnője és egy fiú barátja. Ha az igaz is, hogy egy 16 évesnek a szexen jár az esze, nem hiszem, hogy egy 14 éves lánnyal akarná. Inkább idősebb lányokra buknak és egyébként is barátok ami a fiúnak is számít. Attól, hogy 16 éves és fiú is, még nem egy szuperkanos szexmániás állat, ő is lehet értelmes, gondolkodhat és igen tekinthet a barátjának egy 14 éves lányt. Ha meg esetleg a fiú be is próbálkozna akkor mi van? A kérdezőnek van szája, meg tudja mondani, hogy nem. Ha meg szeretne vele járni vagy akármi (nem szexre gondolok mert az szerintem sem neki való), szerintem azzal sincsen baj mert ez ennyi idős korban szerintem tök normális, ha valaki erre vágyik, de mondom, szerintem egy 16 éves fiú inkább nála idősebb csajokat keres. Egyébként meg tudom, hogy már vannak 12 évesen annyira elvetemültek, hogy szexelnek össze-vissza, de tényleg komolyan gondoljátok, hogy egy szűz 14 éves lány lefeküdne egy 16 éves barátjával úgy, hogy egy barátnője is ott van, ráadásul a szülei ott alszanak a másik szobában? Gondolom nappal is tudnának filmet nézni, (egyébként nappal is tudnának szexelni is, ha az lenne a céljuk), de kamaszok, ki az aki nem szerette kamasz korában ezeket az ottalvós filmezős estéket a barátaival. Esetleg, ha többen lennétek akkor megengednék, ha tudsz, akkor még hívj meg egy-két barátnőt is.
2014. dec. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
88%
Szerinted annak a 16 éves fiúnak min jár az esze? 100% hogy rátok fog nyomulni, még örülni is fog, hogy 2-en vagytok lányok.
2014. dec. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!