Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha besikerül egy negyedik...

Ha besikerül egy negyedik gyerek akkor mindenképpen szülök egy ötödiket is. Túlzás?

Figyelt kérdés
Már gyerekkoromban elterveztem, hogy három vagy öt gyerekem lesz. Szeretem az összatartó, nagy családot. 25 éves vagyok. Hogyan tudnám ezt "kivitelezni"?
2014. dec. 29. 20:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%
4 gyerek + 2 szülő nem tarthat össze, csak 3 vagy 5 gyerek? Elég idióta indok... 25 vagy és már van 3? Csodás. Biztos sokat dolgoztál te is eddig életedben, és még többet fogsz, ha kipottyantasz még kettőt. Amúgy a hogyan tudnád ezt kivitelezni kérdést nem igen értem. Ahogy mindenki más: szexelsz védekezés nélkül, úgy, mint ezelőtt, hisz látod, háromszor már bejött.
2014. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%
Van ismerősöm, akinek 4 tesója van, mind az öten lányok :D ott mondjuk mindkét szülő orvos, nincsenek anyagi gondjaik. Nem túlzás ha te boldog lennél úgy, ismerősömék nagyon jó összetartó család, mindig jól megvoltak. Apukát mondjuk mindenki sajnálta, hogy 6 nővel él együtt :DDD
2014. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
97%

Én biztos,hogy nem vállalnék be 5gyereket.

Nem csak azért,mert meg kell őket szülni.

Otthon is kell lenni velük.. addigra teljesen kiégek a munkából.

Áhh.. képtelen lennék éveken keresztül csak gyereket nevelni,pedig imádom a gyerekeket! Én is,illetve mi is a férjemmel 3gyereket szerettünk volna mindig is,de ez lehet változik,és kettő lesz csak. Még meglátjuk.

Ha 5-t szeretnél,hát szülj 5-t. :)

2014. dec. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban én is öt gyereket akartam. Aztán felnőttem :) Egy van, hét év után jutottam el oda, hogy akkor jöhet a második.

De amúgy szerintem hülyeség így darabra tervezni őket, hogy vagy három, vagy öt. Mi ez, egy gyűjtemény? Ha három gyereked van, és még szeretnétek, akkor legyen még egy, de utána csak azért szülnél egy ötödiket is, hogy meglegyen a "sorozat", még akkor is, ha esetleg már annyira nem szeretnétek többet? Ennek mi értelme? Annyi legyen, amennyit el tudtok tartani, amennyihez türelmetek van, amennyivel érdemben tudtok foglalkozni.

2014. dec. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Abból a gyetekből erző ember lesz.

Te hogy fogod elmondani neki hogy vsak azert szülted hogy kerek szam legyen?

18 evig fogsz a nevelesevel kinlodni csak mert tetszik a szam?

2014. dec. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem pont a páratlan számú gyerek a szerencsétlenebb verzió. Ha már sok gyerekről beszélgetünk.
2014. dec. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Es milyen peldat mutatasz nekik?

A no csak tojogep HB alkalmazott?

Sajnos ha az anya nem tanult nincs munkaja nincs celja a gyereknek Sem jut jobb sors.

Ezt latja ebben el ez lesz a pelda neki.

2014. dec. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én jót röhögnék, ha ötödjére "besikerülne" egy ikerterhesség. :D

A hogyannal meg talán már tisztában vagy felnőtt nőként... ugye?

A felelős családtervezésnek meg az is része, hogy kitalálod, miből fogjátok eltartani ezt a nagy családot, nem egy panelban nyomorogtok-e a segélyből, mert a gyt. nem behajtható a mintaapukától.

2014. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
És ha ötöske megkérdezi majd, miért akartátok őt, akkor mit mondasz? "Hát összejött a negyedik, aztán úgy benne voltam a szülésben..." ??? :D
2015. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 piroska és a farkas ***** válasza:
de most akkor 3 már van? én egyébként 7-et akartam, de az élet ugy hozta, h 33,5 évesen szültem az elsőt. Aligha lesz még 6... :)
2015. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!