Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok a párotokkal más...

Voltatok a párotokkal más hasonló helyzetben? Hagyjam el emiatt vagy túlzás?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy minden tekintetben normális pasiról van szó. Az egyetlen amit nem bírok elviselni már több éve, hogy ha valamilyen alkalommal (pl. most újévkor) többet iszik, tökre agresszív lesz (nem bírja az italt). Nem fizikailag, hanem szavak tekintetében. Valahogy az egyik pillanatról a másikra "bekattan" egy semmiség miatt, és kb. úgy beszél velem, mint egy kutyával. (a hétköznapokban még egy hülyét sem mondott rám soha)

De hosszú percekig ordibál velem, mikor már zokogok akkor is, és tényleg mindennek elmond, és még az sem számít neki, ha vendégek vannak nálunk. Másnap meg ÁLLÍTÓLAG nem emlékszik semmire.

Utólag hiába kér milliószor bocsánatot, de én ezt nem tudom elfelejteni.

Egy ismerősömmel beszélgettem erről, de ő kitalálta, hogy én vagyok túl érzékeny.

Csomószor megbeszéltem már vele, mindig megígérte, hogy nem lesz ilyen többet, de mint a pár nappal ezelőtti esemény is mutatja, ez nem igaz.


2015. jan. 4. 18:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a pasi, aki részegen balhézik veled, majd mindennek tudatában valaha még alkoholt vesz a kezébe, felejtős. Nem vagy elég fontos, hogy megelőzze a dolgot. Zárójelben megjegyzem, minden bántalmazó kapcsolat eleinte (az első években) "csak" verbális agresszióval kezdődik.
2015. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!