Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértődnél ha anyósod azt...

Megsértődnél ha anyósod azt mondaná hogy nagy orrod van?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az anyósomot,szerencsére jó viszonyunk van egymással,megértjük egymást és kedvel engem.Tisztában vagyok vele hogy nincs kis orrom,de nem is egy bazilika kilincs és szerencsére nem is kampós és nem hupnis,szemből nem nagyon csak oldalról egy kicsit.Egy időben engem is zavart,de rá kellett jönnöm hogy ez van,el kell fogadnom.Fiatalabb koromba páran csúfoltak érte.Alapjáraton jóképűnek tartanak és arra is rájöttem hogy nekem ez az orr áll jól,nem tudom elképzelni magam pisze orral.Múltkor a feleségem csinált egy közeli képet kettőnkről,manapság ugye divatos szóval éljek selfis képet.Megmutatta anyósomnak,az meg röhögve úristen mekkora orrod van.Röhögtem rajta,de azért nem esett jól ott legbelűl,nem vagyok egy érzékeny ember,de azért egy 31 éves férfire poénból is ilyet mondani nem sértő dolog?Mi a véleményetek?Csak én reagáltam túl?
2015. jan. 5. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem sértődnék meg. Mondanám neki hogy kinek nagy az orra................
2015. jan. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha nevetett nem sértésnek szánta,de ilyenkor ha érti a tréfát miért nem vágsz vissza egy kis csípkelődéssel,mint pl: igaz milyen nagy az orrom,de legalább kisebb mint az anyuka szája.
2015. jan. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom, hogy megsértődnék-e. Teljesen az adott szituációtól függ. Mindenesetre illetlenség bárkinek a testi adottságaira bántó (vagy annak tűnő) megjegyzést tenni.
2015. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem serto, kicsit csipos, de nem veszes, foelg ha nevetve mondta...celozhatot masra is vele....
2015. jan. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Passiflora ***** válasza:
44%

Én nem mondanék ilyet viccből sem valakinek, mert sosem lehet tudni, kit mi érint érzékenyen, és nem akarnék akaratlanul megbántani valakit, de ha amúgy jól kijöttök egymással, kedvel téged, szerintem próbáld ne a szívedre venni.


Én egy ilyen helyzetben arra gondolnék, hogy - mivel az orromat már látta párszor az életben, és eddig nem tett rá megjegyzést - simán csak arra csodálkozott rá, hogy egy közelről készült képen mennyire torzulnak az arc természetes arányai - magyarul amit mondott, az kb. annak a rövidített változata, hogy "úristen, mennyivel nagyobbnak tűnik az orrod ezen a képen, mint a valóságban".

2015. jan. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Félre értitek,én nem vettem annyira a szívemre.Nevettem rajta,persze kicsit bellül azért zavart.A kérdést azért tettem fel,mert kiváncsi vagyok ti hogyan reagáltatok volna.Nem sértődtem meg amúgy.
2015. jan. 5. 10:21
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Biztos nem sértődnék meg. Vannak ennél fontosabb dolgok is az életben, amin lehet bosszankodni, nehogy már ezen rágódjak.
2015. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Andizsuzsi ***** válasza:
87%
Azért bosszantott a dolog, mert magad is tudod, hogy nagy, hiszen csúfoltak is miatta régen. Amúgy nem is biztos, hogy úgy gondolta, lehet, hogy a kép nem volt jó, és a képen tűnt nagynak az orrod. Mivel az orrodat eddig is ismerte, szerintem csak a kép minőségének szólt a megjegyzés.
2015. jan. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Ha viccnek szánta, miért nem ütötted el te is viccel?

Pl amit 1-es írt. Vagy, de nekem ez jól áll, nem mint anyukának ez a nagy hátsó :)

2015. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
A szelfik sokszor torzítanak, olyan rajtuk az arc, mintha domború tükörben látszana. Valszeg túl közel van olyankor a kamera.
2015. jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!