Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértődnél ha anyósod azt...

Megsértődnél ha anyósod azt mondaná hogy nagy orrod van?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az anyósomot,szerencsére jó viszonyunk van egymással,megértjük egymást és kedvel engem.Tisztában vagyok vele hogy nincs kis orrom,de nem is egy bazilika kilincs és szerencsére nem is kampós és nem hupnis,szemből nem nagyon csak oldalról egy kicsit.Egy időben engem is zavart,de rá kellett jönnöm hogy ez van,el kell fogadnom.Fiatalabb koromba páran csúfoltak érte.Alapjáraton jóképűnek tartanak és arra is rájöttem hogy nekem ez az orr áll jól,nem tudom elképzelni magam pisze orral.Múltkor a feleségem csinált egy közeli képet kettőnkről,manapság ugye divatos szóval éljek selfis képet.Megmutatta anyósomnak,az meg röhögve úristen mekkora orrod van.Röhögtem rajta,de azért nem esett jól ott legbelűl,nem vagyok egy érzékeny ember,de azért egy 31 éves férfire poénból is ilyet mondani nem sértő dolog?Mi a véleményetek?Csak én reagáltam túl?
2015. jan. 5. 09:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha nagy orrom van, akkor az van :)
2015. jan. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!