Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyasszonyom nagyon nehezzen...

Menyasszonyom nagyon nehezzen tűri a stresszt és kényelmes ember. Sokszor felnagyítja a gondokat és ezért sokat veszekszünk. Szerintem nem bízik bennem. Hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
Ő elég kényelmes nyugodt típus,én kicsit vehemensebb vagyok és kezdeményezőbb és bevállalósabb.Ami nem jelenti azt hogy fejjel megyek a falnak.Viszont ő annyira kényelmes hogy nagyon könnyen be stresszel,pl már ilyenen hogy én tudom hogy az autóba még van 200 km-re való üzemanyag,ő már egyből tankolni akar és teljesen pánikba esik.Olyan is volt hogy meglátogattuk a szüleimet,akik az osztrák határ mellett laknak,én ptt nőttem fel,nekem bécsbe olyan volt kimenni,mint egy budapestinek érd-re kocsikázni.Én naponta,hetente jártam át egy időben,kb már vakon elvezettem.A lényeg a lényeg,hogy gondoltam átmegyünk egyet,elmegyünk bécsbe,úgy sem volt már vagy 13 éve,akkor is még a szüleivel.Szóval az autóba volt vagy 300 km-re való üzemanyag(bécs szüleimtől 40 km) és volt nálam nem sok kb 10 euró.Gondoltam csak sétálunk nézelődünk bécsbe,ahhoz nem kell pénz.Elkezdett hisztériázni hogy hogyan lehet ilyen kevés pénzel átjönni,ásványvízet,kaját se vittünk,nem váltottam elég eurot sem,elkezdett hisztizni hogy azonnal forduljak vissza,mondom én ugyan nem forulok vissza,elkezdett sírni hogy ő így nem jön,tegyem ki. Sokszor olyan dolgokat felnagyit,hogy már saját magát lovalja bele a stressz helyzetbe.Mit tehetnék hogy kicsit jobban bízzon bennem?
2015. jan. 5. 14:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Most komolyan egy tepozar miatt ekkora hiszti? Becsben meg ha olyan nagy szükség van ra, kártyaval is tud fizetni, max olyan kajaldaba mennek be. Szerintem nagyon feszkós a csaj, sokat nem tudsz ellene tenni, ilyen a személyisége. El kell fogadnod. Viszont arra keszulj hogy gyerekkel sokkkkal rosszabb lesz! Ja, es nőként írom ezeket.
2015. ápr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!