Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs férfi munka és női...

Nincs férfi munka és női munka. Komolyan gondolják, akik ezt a butaságot hangoztatják?

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 07:42
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
84%
Igen.
2015. jan. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es, elég baj ez. Egy házasságban mindenki lássa el az erejéhez, tehetségéhez illő munkákat, akkor semmi gond nem lehet. Nem szocreál jelszavakat kellene pufogtatni sem a férjnek, sem a feleségnek.
2015. jan. 5. 07:49
 3/41 anonim ***** válasza:
32%

Manapság a nagy feminizmus közepette,amit a nők követelnek maguknak,így nincs miről beszélni.Ők akarták maguknak.Akkor verje be a szeget a falba,menjen füvet nyírni,meg falat húzni vagy akár autót szerelni:D

Nők akarják az egyenlő jogokat,a falhúzás is érvényes rájuk és a kubikolás:))

2015. jan. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
53%
Vannak ilyen szemellenzős ultrafeministák akik betegesen ragaszkodnak mindenben az 50-50 %-hoz. Arra már nem gondolnak, hogy a két nem nem egyforma, eltérőek a képességeik. Ez a beteges ragaszkodás az 50-50 %-hoz akkor lenne igazságos ha a két nem teljesen egyforma lenne, bár ekkor nem is beszélhetnénk nemekről.
2015. jan. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
95%

Valóban nincs férfi, vagy női munka. Viszont: én nem tudok hegeszteni, ha otthon kell, vagy csempét felrakta, de még sorolhatnám, ő viszont kiválóan.

Ő nem tud rántást készíteni, piskótát sütni, stb. Szóval szerintem az egyensúly a lényeg, hogy mindketten egyenlően vegyük ki a részünket a feladatokból, de olyat kár ráerőltetni a másikra, amihez tök hülye.

2015. jan. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
67%
Ez egy ökörség. Nincs férfi és nincs női munka. Én nő létemre nyáron betonoztam, cserepeztem, gyalultam a fát stb , ja és a kazánba is befűtök , ha kell, de akkor a férfi is igen is porszívozzon fel néhanap vagy mosogasson el..
2015. jan. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Az én feleségem például irtózik minden kerti munkától és műszaki dologtól. De olyan süteményeket süt, olyan finomakat főz, hogy annak nincs párja. Én például szívesen felásom a kertet, ha este ehetek a műremekeiből.

Takarítás, mosogatás, mosás meg közös. Akinek előbb eszébe jut. Azt bármelyikőnk megcsinálja.

2015. jan. 5. 08:05
 8/41 anonim ***** válasza:
43%

egyszer vitatkoztam itt egy emancipacival, hogy van különbség és az nem baj, hanem abból kell a jót kihozni, hogy van, amit a nő tud jobban, van amit a férfi. A kohászokat hoztam példának. De szerinte ez is csak azért van mert a kislányokat olyan hülyén nevelik,hogy ő bizony azt nem tudná. Meggyőzött, kidőltem, feladtam.

Tehát a képen egy jól nevelt nő van , csak elbújt:

[link]

2015. jan. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
90%

ma 08:05


Ez emberekre,kapcsolatokra válogatja,most nem mondjatjuk azt hogy a feleséged egy utolsó senki,mert nem nyír fűvet vagy kapálja ki a gazt,vagy mert te nem sütsz,főzől.Viszont vannak feleségek akik a finom sütemény sütés mellett nem riadnak vissza attól hogy néha fűvet nyírjanak,vagy éppen virágot ültessen vagy felemeljen 10 kg-nál többet.

2015. jan. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
82%
A Kérdezőnek teljesen igaza van! Megegyezés kérdése, hogy egy kapcsolatban ki mit csinál, a lényeg a kompromisszumon és az egyenlő teherviselésen van. Hülyeség olyat erőltetni, amit a másik akkor sem tud megcsinálni, ha megfeszül. Csinálja azt, amiben jó, mindketten jól járnak.
2015. jan. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!