Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek manipulalnom kene...

Szerintetek manipulalnom kene a volegenyem az "o erdekeben"?

Figyelt kérdés

Leendo anyosom szerint nekem "noi praktikakat"(ki is fejtette: szexmegvonast) kene bevetnem, hogy az orvosis egyetemista volegenyem (22) tobb tanulasra sarkaljam. Teny, hogy nem tanul tul sokat, bukdacsol is, pedig az esze meglenne hozza, csak a motivaciojat vesztette el, nem tudja, hogy orvos akar-e lenni.

De en ugy gondolom, h felnott ferfi, ugy osztja be az idejet, ahogy jonak latja, es en a tarsa vagyok, nem iranyitanom kell, hanem vele egyutt elnem, kozos donteseket hoznunk.

Szerintetek kinek van igaza?



2015. jan. 9. 02:09
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Amugy is szeretek vele szeretkezni, es lealacsonyitonak ereznem, hogy ezzel zsaroljam.
2015. jan. 9. 02:14
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem akarod, ne tedd. Viszont el lehet vele beszélgetni felnőtt ember módjára, hogy avval, hogy elhanyagolja a tanulást most, később a ti jövőtöket veszélyezteti. Adott a lehetőség, hogy diplomát szerezzen, hát tegye meg, mert egy nem szakmunkás bérrel a seggét is kitörölheti. Ha pedig tényleg nem szereti már amit választott, akkor pedig lépjen felnőtt férfi módjára és ne totyorogjon. Nem szeretem a döntés képtelen férfiakat. DE! Sajnos, sok 20 éven körüli fiú/lány, hiába töltötte be a 18-at, nem nevezhető férfinak/nőnek! Oda a gondolkodásmódnak is olyannak kell lennie. A sumákolás mindegyik kapcsolatban rossz ómen. Ha megbeszéltétek és nincs válasz, nincs megoldás. Akkor még jobb ha most lépsz vagy tűrsz és elviseled a hibáit. Elfogadod hibáival együtt. Esetleg ha később szenvedni fogtok anyagilag, akkor azt is.
2015. jan. 9. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legnagyobb butaság szexmegvonással büntetni. Egy dologgal több, amin a tanulás helyett jár az esze.. Nem megvonást, hanem motiválást alkalmazz, ha mindenképpen befolyásolni akarod. Biztos vannak dolgok, amire vágyik, nem csak az ágyon belül, hanem úgy általában.. nem csak a gyerekeket lehet motiválni jutalmakkal szerintem.
2015. jan. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora hülyeséget! ANyós jelölt sem komplett :)
2015. jan. 9. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Mivanveletek? ***** válasza:
100%
Neked,kedves Kérdező...Ha a pàrod elvesztette a motivàciójàt,akkor te segíts neki megtalàlni azt ami motivàlj és ne légy cinkos, mert az első adandó alkalommal hàtba fog durrantani a "kedves" anyós jelölt... Ha szereted, tàmogasd abban, amit ő szeretne hivatàsànak..
2015. jan. 9. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
28%
Aztán majd az egyetemen lesz egy szeretője.
2015. jan. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
A "manipulálás" és a "saját érdekében" eleve nem fér meg egy mondatban, legfeljebb tagadószóval együtt!!
2015. jan. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de nem szex egvonással



Atya ég anyós enm komplett..

A szexet nem lehet jutalomként, és büntetéskéént, sőt zsarolásként hazsnalni..

Az a szex lealacsonyítása volna, sőt a köztetek lévő érzelemé is.



Viszont kell valhogy "manipulalni" ha mar ezt a szőt hasznaltad..

Meg kell találni mi motivalja, és úgy előadni, hogy tényleg hasson rá. Ez valahol manipuláció,is..

Tehát ra kell venni, hogy megtalálja azt ami motiválna....miért ment egyáltalán az orvosira, miét bizonytalanodott el? Stb.. Meg kell talalni az okokat..

Anyosra meg ne hallgass..nem komplett

2015. jan. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legrondább dolog szexmegvonással bűntetni. Minek bűntetni? Ha nincs motivációja, akkor segíts neki keresni egyet. Tanuljatok együtt, vagy segíts neki úgy beosztani az idejét, hogy tanulás aztán szórakozás. A szexmegvonás akár a kapcsolatotokat is tönkreteheti!
2015. jan. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyósod gusztustalan egy nő. Mi lenne, ha azzal foglalkozna inkább, hogy a fia BOLDOG-E?
2015. jan. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!