Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a volegenyem...

Megcsaltam a volegenyem megbocsátott de van egy feltétele?

Figyelt kérdés
Sok éve együtt vagyunk megcsaltam egyszer de nagyon megbantam. Arra jutott hogy megbocsát de mivel ehez köze van a nehéz életemnek pszichológushoz kell járnom. Mennyire helyes ez a kikötése?
2015. jan. 6. 20:47
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
91%

Megcsalod, ő megbocsát, és még te puffogsz?

Teljesen mindegy, mennyire helyes ez a kikötése. Ha akarod őt, akkor behúzod füled-farkad, és elmész pszichológushoz.

Persze, ha ez neked gáz, akkor nem kell elmenned. De akkor az esküvő se kelljen!

2015. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
92%

Ennél korrektebb nem is lehetne, ne is haragudj!

És én örülnék, mert ez azt jelenti, hogy foglakozik VELED és nem eldobni, hanem javítani akarja a dolgokat ami igen ritka felfogás.


A pszichomókus most neked biztos olyan fogorvos a fogfájósnak... menne a halál. De itt ő nagyon nagyon nagylelkű volt veled és még segít is helyre tenni téged.


Sokan ilyenkor ha meg is bocsátanak akkor is megy a lelki zsarolás, netán a visszacsalás... mert így "igazságos".


Ő teljesen korrekten kezelte a helyzetet, úgyhogy ezek után én örülnék annak, hogy ilyen férfit találtam ezen bolygón!

28 N

2015. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
26%

Nyilvan megbocsajt, ez is mazochista -.-

Bezzeg ha jo vagy veluk, eldobnak!

2015. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
91%
Igenis helyes, mert inkább örülj, hogy megbocsájtott, ahogy az első írta, ha szereted akkor meteszed érte/miatta.
2015. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
11%
Ez a hajó elúszott már
2015. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
10%
Ha Ő fizeti, akkor járj.
2015. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen korrektnek tűnik.
2015. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
13%
Négyes vagyok * megteszem
2015. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok: *megteszed
2015. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
77%

Először is: A Hajó nagyonis a kikötőben van, ne ijedj meg az előző választól.


Ha képes volt megbocsátani, azt jelenti, hogy nagyon szeret. Az, hogy pszihológushoz kell járnod, azt jelenti, hogy törődik veled és alegjobbat akarja. Hallgas rá. :)

2015. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!