Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is kötelességem...

Szerintetek is kötelességem furikázni a kocsimmal a családtagokat?

Figyelt kérdés

Vettem saját autót mert nagyon untam hogy apám sok pénzt kér el azért hogy mehessek az autóval és nem is akkor használhattam mikor én akarom.

Meglett a saját autó és azóta anyám mindig az enyémmel akar menni vagy én vigyem el bevásárolni, én vigyem el a tesómat a munkahelyére meg menjek is érte mert nincs akkor busz mikor kellene.

Benzinbe nem adnak be pénzt és az autó fenntartásába se segítenek. A legjobban az 1-2 kilométeres utak idegesítenek amit amúgy gyalog is meg lehet tenni.

Igaz hogy amúgy a családi kasszába nem kell sok pénzt beadnom de nem látom az egyenlőséget, mert tesóm alig ad be, ráadásul neki nincs autója amivel bárkit is vinne a családból.


2015. jan. 11. 10:24
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Ha pénzt kérek akkor én vagyok a szemét mert nem segítek a családon.
2015. jan. 11. 19:32
 22/24 anonim ***** válasza:
17%
Es mennyire igazuk van!
2015. jan. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Szerintem is kérj pénzt a fuvarokért, éspedig olyan tarifával, amilyennel apád húzott le téged (mert 20 km-ért 2000 Ft-ot kérni kőkemény lehúzás).

Ha pattognak, dörgöld az orruk alá, hogy apukád ugyanezt tette veled, amíg nem volt autód és néha elkérted.


Az szintén nagyon érdekes, hogy a tesódat te hozd-vidd munkába/munkából. Amikor az ember elvállal egy állást, akkor felméri azt is, hogyan fog dolgozni járni, nem? Egyébként amíg nem volt kocsid, addig apukád fuvarozta őt munkába? És ha igen, őt is ilyen összegekért?

2015. máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ja, most olvastam a 6. hsz-ban, hogy tesódtól nem kértek pénzt azért, mert munkába vitték/hozták. Hát, akkor megmondanám, hogy fuvarozzák továbbra is ők.

(Amúgy a bicska kinyílna a zsebemben ilyen igazságtalanságra.)

2015. máj. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!