Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megtalálnátok a másik...

Ha megtalálnátok a másik feletek, de nem a férjetek személyében mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van egy fiatalember,ismerem középiskola eleje óta (2000),férjem 2004ben ismertem meg. S bármi baj van,bármikor fordulhatok hozzá. S ismerem mint a tenyerem...Szeretem a férjem,nem történne semmi köztünk a fiatalemberrel, de jól esik hülyülni,meg ilyenek vele. Találkoznátok vele,ha a férjetek nem csipi de megnegedi? Ő is jóban van vele,de nem annyira jó viszony van köztük mint én vele.
2015. jan. 13. 10:39
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
66%

Ha a másik feled kifejezést úgy érzed, hogy közöttetek szerelmi szálak is vannak, akkor én a helyedben nem találkozgatnék vele kettesben, hiába jó vele lenni. Ha annyira ő a másik feled, miért nem hozzá mentél férjhez?


Viszont ha a kapcsolatotok abszolút szerelem nélküli, mély barátság, azzal nincsen semmi baj, és a férjednek sem kötelessége szeretni őt.

2015. jan. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
61%
Roviden, rossz dontest hoztal hogy ferjhez mentel. De ne aggodj, az emberek 80% rossz dontest hoz.
2015. jan. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
52%
A férjed hozott rossz döntést mikor elvett. De szerintem hamarosan úgyis lapátra kerülsz és megoldódik a gondod.
2015. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Szerelem nélkül. Nincs szerelem köztem a másik felemmel.. Csak barátság. S miért is hozott a férjem rossz döntést??? Imádom,s bármit megteszek érte,s ő is értem.
2015. jan. 13. 10:45
 5/51 A kérdező kommentje:
Ja és miért kerülnék lapátra? Mert van egy nagyon jó barátom? Neki is van olyan kollegája! (nap mint nap találkoznak) akivel ovi óta ismerik egymást,s megmondta hogy bele volt zugva.. S ezerrel jobb csaj mint én.(szerintem.)
2015. jan. 13. 10:46
 6/51 anonim ***** válasza:
44%

Ha a férjed nem csípi, akkor annak meg van az oka.

Ne találkozgass vele, mert csak gondok lesznek belőle. Ha valóban annyira fontos neked a férjed, akkor ne kelts direkt feszültséget köztetek.

2015. jan. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Azt mondta nyugodtan találkozhatok vele.. S nem az hogy utálja,csak voltak hülyeségei.. De mára ő is felnőtt..(férjemben benne maradt a gyerek.)
2015. jan. 13. 10:52
 8/51 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem te rákattantál erre a pasira :)

Ha ez olyan egyértelmű, ártatlan dolog lenne, akkor nem lenne itt kérdésként :D

2015. jan. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Abszolut nem.. Csak kiváncsi voltam...
2015. jan. 13. 10:58
 10/51 anonim ***** válasza:
96%

" Ha megtalálnátok a másik feletek....S bármi baj van,bármikor fordulhatok hozzá. S ismerem mint a tenyerem......jól esik hülyülni,meg ilyenek vele..."


Ha ez az ember, akiről ilyeneket írsz nem az, akivel összekötötted az életed, tényleg nem biztos, hogy jó ötlet volt a házasságod.

2015. jan. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!