Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » .1978ban születtem, párhonapos...

.1978ban születtem, párhonapossan államigondozásba kerültem onnan nevelő szülökhöz, majd 15 évessen a szüleimhez. Kérdés-ki kapta meg a családi potlékot utánam? A szüleim v a nevelöszülök havonta a mikor ott voltam náluk?

Figyelt kérdés

az állam eltitkolhata-e a 15 évnyi családipotlékot?

1978-ban mekkora volt a államigondozásban lévö gyermek családipotléka?


2010. febr. 6. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

ennek sürgősen nézz utána, mert egyedül csak téged illet, szerintem. talán budapesten a teve utcában kérdezz rá először, akár személyesen, akár telefonon a számot a tudakozóban megérdeklődve. vagy akik átadtak a saját szüleidnek az állami gondozásból, azokra kérdezz rá. ne hagyd magad lerázni, nyomozz

sok sikert

2010. febr. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindig az kapta meg, akinél éppen éltél. Amikor állami gondozásban voltál, akkor az intézet.
2010. febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!