Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelek utalhatnak már...

Milyen jelek utalhatnak már meglévő pároknál arra, hogy a férfi tényleg szerelmes?

Figyelt kérdés

Akár viselkedésben, akár szexben, akár a hétköznapokban.

Nem friss kapcsolatnál, inkább 2-3 év együttlét körül.


2015. jan. 15. 11:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
62%
Mi lassan 3 éve leszünk együtt. Onnan tudom és érzem, hogy még mindig szerelmes belém, hogy érzem rajta, hogy vágyik a közelségemre, hozzám ér ha elmegy mellettem a lakásban, csak úgy átölel, ad egy puszit. Hiányzom neki, ha nem vagyunk együtt (például ha ő szabadnapos, én pedig dolgozom). Érdekli, hogy milyen volt a napom, figyel rám, kedveskedik. (Nem ajándékokkal, hanem szavakkal, tettekkel.) És még tudnám sorolni..:)
2015. jan. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
62%

Több, mint 7 éve vagyunk együnk, én ezekből veszem észre, hogy szeret:

- Gyakran megérint, megcsókol

- Felhív napközben, hogy hallja a hangom (nem minden nap, de elég sűrűn)

- Mosolyog rám, örüm nekem

- Mikor itthon dolgozik, és megölelem, elkapja a karom, és nem engedi, hogy elmenjek még egy pár percig

- Ha látja, hogy kivagyok, megmasszírozza a hátamat

- Megkérdezi, hogy érzem magam

- Támogat, bíztat a munkámban, és kifejezi az elismerését

- Kedvesen szól hozzám sokszor akkor is, amikor tüerelmetlen vagyok

- Ha megbántjuk egymást, mindig szeret összebújni, és megbeszélni, és a saját részéért bocsánatot kér

- Megtanulta a szétszórtságomat elfogadni, még meg is szerette, hagyja, hogy önmagam legyek


Hú, asszem van miért hálásnak lennem. A 3-ashoz hasonlóan én sem álmodozom, hanem egy ilyen férfival élek együtt,

2015. jan. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Húú, 12-es, szerencsés vagy!


Amikor megbántjátok egymást akkor odabújik és bocsánatot kér, ez a nem semmi. Én párom elhúzódva duzzog inkább.


Megmaszírozza a hátad, ez is kedves.


És hogy kedves veled, amikor türelmetlen vagy.


Szerencsés vagy!!!!! :)

2015. jan. 15. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!