Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyennek írnátok le egy...

Ti milyennek írnátok le egy érett gondolkodású 16-17 eves lányt? Rendelkezhet felnőtt gondolatvilággal egy ilyen fiatal lány?

Figyelt kérdés
Kíváncsian várom a válaszokat:)
2015. jan. 15. 17:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem azzal kezdődik, hogy nem jelenti ki: "érettebb vagyok a koromnál".

Kamaszként én is hangoztattam ezt, és visszanézve fogom a fejem, hogy mennyi mindent nem tudtam, éssok mindent rosszul gondoltam.

Most úgy látom a kamasz önmagamat, hogy egy buta kis fruska.

Kíváncsi vagyok 10-20 év múlva hogyan látom majd a jelenkori önmagam.

Most már tudom azt, hogy keveset tudok. Hogy még rengeteg ismeretlen helyzet és tapasztalat vár rám.

2015. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%

Egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy nem.

Én is azt hittem magamról, most is akárhány fiataltól hallom, mégis kiderül, hogy nem érettek. Attól, hogy ők rendesen tanulnak, hétvégente nem isszák le magukat még nem lesznek felnőttek.

2015. jan. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem a felnőttségről volt szó, hanem érett gondolkodásról. Felnőttként is lehet valaki gyerekes, és gyerekként is lehet érett. Miért olyan hihetetlen ez?
2015. jan. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
56%

Az érettség mellett a "felnőttségről" is szó volt.. Idézek: "Rendelkezhet felnőtt gondolatvilággal egy ilyen fiatal lány?"


Majdnem mindenki azt írta, hogy gondolkozhat éretten, de ettől még nem fog felnőtt gondolatvilággal rendelkezni, mert ahhoz fel kell nőni.


Tán nem tudsz olvasni?


(Ez az utolsónak szólt, de azt hiszem ez elég egyértelmű.)

2015. jan. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!