Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy (-két) éjszakás kapcsiból...

Egy (-két) éjszakás kapcsiból házasság?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen? Tarthat "örökké" is?
2010. febr. 7. 12:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Örökké nem, mert valamikor meg is hal az emebr.
2010. febr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
tarthat, de lehet h 1-2 éjszakás, aztán jön egy kis szünet mégis, de pár hónap, év múlva újra összejönnek mégis, és normálisa, sőt az is lehet h akkor se normálisan, hanem annál is később, de lehet belőle
2010. febr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Az egy éjszakás kapcsolatból előbb legyen hosszú távú kapcsolat, addig ne zenéljen a fejemdben a nászinduló:) A fiú részéről egy éjszakás induláskr ez a kapcsolat vagy a te részedről? Gondolom, hogy lány vagy, mert fiútól még nem hallottam a kapcsi szót szerencsére:)))
2010. febr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
fiú részéről... :)
2010. febr. 7. 12:20
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Most akkor azt kérdezed tőlünk, hogy örökké tart-e az a házasság, amit egy-két együtt töltött éjszaka után kötöttetek?
2010. febr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem. szóval van egy fiú az életemben (én 19 vagyok, ú 21). Netes ismi, bla bla. Már az elején elmondta, ő mindenképp laza kapcsit akar. Na, belementem, összesen 2szer taliztunk, akkor csak szex./védekeztünk, nehogy belekössetek!:)/ ennek ellenére olyanokat ír, hogy "szeretne jobban megismerni" meg minden nap szinte beszélgetünk telón, neten. Zavarba is hoz meg nem is, mert kezdek nagyon beleesni...naponta vagy 30szor gondolok rá... Vagy csak játszik velem?
2010. febr. 7. 12:47
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Elég érdekes volt a találkozásunk, de inkább sorsszerű. 9 éve házasok vagyunk!
2010. febr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
85%

Szerintem lehet mert mi is csak úgy futottunk össze eggyik éjjel az utcán ö a barátnöjével sétált én meg mentem haza de valahogy meg fogott a lány és azotta eggyütt vagyunk most másfél honapos terhes! Szerintem probálj kezdeményezni üljetek le beszélni, hogy mit is éreztek egymás iránt ne kerülgessétek a forró kását! Sok sikert nektek szivböl kivánom nektek,hogy sikerüljön a kapcsolat ill a házasság!:-)

23/F

2010. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Hallottam ilyenről, 6 éve vannak együtt, tavasszal lesz esküvő. Bár sztem ritka az ilyen kimenetel.
2010. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Mi is így indultunk.Neten ismerkedtünk.....

Második gyermekünket várom:)

2010. febr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!