Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normalis az, hogy a...

Mennyire normalis az, hogy a csaladtagjaid (felnottek! ) nem nezik jo szemmel, hogy egy cigannyal baratkozol?

Figyelt kérdés

Ugyanannal a cegnel dolgozunk mar regota, mostanaban eljarogatunk ide-oda, nem csak mi ketten, hanem meg egy nehany kollega. Itthon szova tettek, hogy mifele tarsasagba jarok, az a lany egy elnyutt r.banc, stb-stb. Tobb forrasbol tudom, hogy van/ volt egy... "masodallasa", de en ugy gondolom, mindenki azt csinal az eletevel, amit akar, nem tartozik se ram se senkire. Ha jol kijovunk, miert ne jarjunk egy tarsasagba? Aki engem ismer, az ugysem az alapjan fog megitelni, hogy a mellettem ulo ember mivel foglalkozik... Mit gondoltok errol?

25+ N vagyok


2015. jan. 18. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Az én véleményem az hogy a te gondolkodásod teljesen egészséges és érett.


A többiek meg pukkadjanak meg, mit törődsz te azzal? :D

2015. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Én sem barátkoznék cigánnyal hidd el megszólnak érte mások is attól hogy nem mondják.
2015. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Nálam az van, hogy a legjobb barátnőmnek van roma haverja, meg barátnője. És elhozza őket a társaságba és nem gázok, de nekem attól még kínos, mert ha én is barátkozom velük, megszólnak.
2015. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom, engem nem igazan erdekel, hogy kinek milyen szinu a bore, egeszen addig, ameddig ember...
2015. jan. 18. 15:20
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Nekem azzal még nem lenne gondom, hogy cigany, de azzal, hoyg prosti igen!
2015. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az embert a barátjai alapján ítélik meg. Ha téged nem zavar, hogy egy roma prostival töltöd a szabadidőd, senkinek nincs joga beleszólni. Neked sincs jogod ágálni az ellen, ha a te igényszintedet is az alapján húzzák meg, milyen emberekkel érted meg jól magad. Nekem is volt roma felettesem bankban, nem feltétlen a származás határozza meg az embert. De ha te prostikkal jársz szórakozni, az nyilvánvalóan rombolja a rólad alkotott képet, és semmilyen szempontból nem fog előnyödre válni.
2015. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%
5-os attol hogy prosti lehet hogy ezerszer jobb ember mint te!
2015. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

7-es: ha valaki prostinak megy, az nem lehet pozitiv ember, mert nincs normális értékrendje.


Én annyiban jobb vagyok, hogy nem árulom a testemet, és nem használok ki másokat

2015. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%
A barna bőrűek mind csalók, a barna szeműek már nem annyira de nagy az esély rá, a barna hajúak is gyanúsak csak óvatosan, de a legveszélyesebb a barna sapkás. Pfujj ez a legveszélyesebb fajta! Az egyszerűbb, kevésbé intelligens emberi agy általánosít, túlzottan leegyszerűsíti a dolgokat. Ez viszont nem vezet jó eredményre. Szüleidet kérdezd már meg, hogy mi bajod lesz belőle? Te is megbarnulsz vagy megtanulsz tőle táncolni?
2015. jan. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, h nem nézik jó szemmel, h egy cigány prostituálttal barátkozol.

Gondolom a pasik csak úgy rajzanak körülöttetek komoly kapcsolat céljából.

De ha neked jó, h veled foglalkozik mindenki akkor jó.

2015. jan. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!