Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normalis az, hogy a...

Mennyire normalis az, hogy a csaladtagjaid (felnottek! ) nem nezik jo szemmel, hogy egy cigannyal baratkozol?

Figyelt kérdés

Ugyanannal a cegnel dolgozunk mar regota, mostanaban eljarogatunk ide-oda, nem csak mi ketten, hanem meg egy nehany kollega. Itthon szova tettek, hogy mifele tarsasagba jarok, az a lany egy elnyutt r.banc, stb-stb. Tobb forrasbol tudom, hogy van/ volt egy... "masodallasa", de en ugy gondolom, mindenki azt csinal az eletevel, amit akar, nem tartozik se ram se senkire. Ha jol kijovunk, miert ne jarjunk egy tarsasagba? Aki engem ismer, az ugysem az alapjan fog megitelni, hogy a mellettem ulo ember mivel foglalkozik... Mit gondoltok errol?

25+ N vagyok


2015. jan. 18. 14:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Ahogy nézem, te nő vagy, a kérdéses személy is nő, prostituált volt egy ideig, és nem is "magyar". Akkor itten nem szerelemről van szó, hanem miről? Nem tudok rájönni. Csak nem leszbiánusok vagytok? Mert az sem lenne baj. A Ti dolgotok.
2015. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ezt most nem ugy kell elkepzelni, hogy mindenki tudja rola, ha szoba kerul hasonlo tema, o maga is ellene van (nyilvan nem fogja beismerni), de tobbfelol is hallottam, hogy igaz. Engem meg nem erdekel, hogy mivel foglalkozik. Nem legjobb baratnok vagyunk, hanem osszejarunk idonkent 8-10 munkatarssal es o is kozottuk van; harman vagyunk lanyok, igy nyilvan mi harman tobbet beszelgetunk ilyen alkalmakon, mint a fiukkal. Mellesleg vezeto pozicioja van a cegnel...

Utolso, nem, dehogy vagyunk leszbikusok :D :D

2015. jan. 18. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!