Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha a két lányom...

Mit tehetek, ha a két lányom már évek óta nem törődik velem, de az élettársam gondoskodik rólam? Kivették a vesémet és nagyon súlyos infarktusom volt. Hogy zárjam ki a két gyereket az örökségből?

Figyelt kérdés

2015. jan. 19. 11:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, ha leírnád a sztorit, akkor az embereknek nem ez jönne le, ami most. Jelenlegi álláspont szerint te elhagytad őket, évekig azt sem tudtad hol vannak, de azt elvárnád, hogy most körülötted legyenek. Elzüllöttek, gondolom a hányattatott gyermekkoruk miatt, ahol rád se és az apjukra sem számíthattak. (gondolom a haverozás az apáról szólt) Persze kerülhettél olyan élethelyzetbe (bár a saját gyerekemmel kapcsolatban nem tudom elképzelni, hogy ne tudjak róla évekig semmit), hogy nem volt más lehetőséged. Szerintem azért ne várd, hogy itt majd téged fognak áldozatként kezelni, mert ebbe a történetben nem úgy néz ki, hogy te lennél az. Itt neked kellett volna mindent megtenni, hogy megbocsássanak neked és nem neked kéne a szegény magára hagyott anya szerepébe bújni.
2015. jan. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Látod,ezért nem mondtam el senkinek,mert az emberek legtöbbje ilyen,mint te.Csak elítélitek a másikat és semmit nem tudtok.Sosem itélek egy mondatból senkit.Te sem tedd!Ráfázol előbb-utóbb.Köszönöm a hozzászólásodat!
2015. jan. 19. 14:09
 23/23 anonim ***** válasza:
69%
Nem ítélkeztem, csak összefoglaltam a hozzászólásaid alapján a lényeget. Tudod te is, hogy hibás vagy, ezért nem írod le a történeted, mert akkor még jobban támadnának. Nem ítélkezem feletted, de az ilyen anyákat nem fogom megérteni. Nekem nagyanyám ilyen, mint te. Világ életébe leszarta anyukámat, de amikor szívrohama volt, akkor elvárta volna, hogy rohanjunk hozzá és ápoljuk. Az ilyen ember egy jó szót sem érdemel. Főleg úgy, hogy még ő vádaskodik.
2015. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!