Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te megbocsátanál a párodnak...

Te megbocsátanál a párodnak ha azon kapnád, hogy egy számodra ismeretlen hölgynek/férfinak írja, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
A lényeg az röviden, hogy szakítottam a párommal, mert mikor belenéztem a telefonjába azt láttam, hogy egy hölgynek írja SZERETLEK ő meg vissza írta neki ugyan ezt. Ő azzal magyarázta, h ez baráti szeretet amit értek én csak azt nem, hogy ezt 2 év alatt nekem miért nem említette SOHA, hogy neki van egy nagyon jó barátja aki lány. Nem vagyok az a kimondottan féltékeny típus szóval ha tudok róla, h ő szokott vele beszélgetni akkor nem csináltam volna belőle ügyet, de úgy gondolom ha ennyire se tud bennem megbízni akkor nem sok értelme van a dolognak. Lehet maradi vagyok, de én azért egyetlen barátomnak se írom, h SZERETLEK azt csak a páromnak mondom + a szeretteimnek mert persze szeretem a barátaimat, de nem tudom, neki h esett volna ha azt olvassa, h én pl. Jóskának írom, hogy SZERETLEK!!!!!!!! Eltelt azóta 7 hónap egyszer se keresett, de most újra felvette a kapcsolatot velem szeretem még mindig, de úgy érzem ezen nem tudok túljutni nem tudok neki megbocsátani! Most csak én vagyok ilyen kőszívű? Ti megbocsátanátok ezt a párotoknak? Túl lehet ezen jutni?
2015. jan. 20. 11:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, a rossz részén akadsz le a dolognak. Te csak azon lovagolsz hogy "SZERETLEK SZERETLEK SZERETLEK", de a dolog lényege ott van, hogy eltelt 7 hónap, anélkül hogy keresett volna.


Valószínűleg jól elvolt 7 hónapig nélküled, lehet most véget ért a kapcsolata, vagy kidobták, hirtelen nincs kit kufircolni, és hol máshol próbálkozna mint az exnél?


Szóval lépj túl, és ne azon lovagolj mi volt 7 hónapja, hanem azt nézd hogy eltelt 7 hónap nélküle.

2015. jan. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék ezen túllépni, és még sok más kisebb dolgon sem. ÉS nem fogadnám vissza a helyedben, főleg mert 7 hónapig egyszer sem keresett. Lehet, hogy azzal a csajjal volt addig együtt.
2015. jan. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!