Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vágódhatnék be a...

Hogyan vágódhatnék be a barátom szüleinél?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és a barátom is ugyan ennyi idős.Megyek hozzájuk bemutatkozni (meghívtak vacsorázni).Az ő szülei hogy is mondjam,elég nagy tudású emberek és szigorúak is,ahogy a barátom mesélte kb haza se mehet ha 4-esnél rosszabb jegyet kap.Ezen felül gazdagok,rengeteg pénzük van,hatalmas házuk etc. Félek nem fogok "megfelelni" nekik,mert én hozzájuk képest sehol sem vagyok.Nem is attól félek,mert gazdagok mi meg nem,hanem mert amint mondtam ők "okosak" sok mindenhez értenek én meg nem.A barátom is szó szerint már pénzt keres.Én meg csak "kis buta városi lány" vagyok.Attól tartok nem tudok velük rendesen beszélgetni meg ilyenek és nem fognak elfogadni.Ráadásul "cicababa" kinézetem van nem olyan mint egy átlagos 16 éves lánynak ezért is lehet hogy nem fogok nekik tetszeni,de ezen sajnos nem tudok változtatni :/ Valami jó tipp mivel tehetnék rájuk jó benyomást?

2015. jan. 23. 13:36
 1/5 Ügyet Lenke ***** válasza:
100%
Legyél visszafogott, udvarias és csendes, jólnevelt, okosabb aki hallgat, főleg ha nem ért valamihez. Ne cicomázd agyon magad, még csak 16 éves vagy. Ne játszd meg magad. Nem kell megfelelj nekük semmiben, de ha jó fej vagy és kedves akkor szimpatikus lehetsz nekük.
2015. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem cicomázom magam,csak egyszerűen olyan alakom van
2015. jan. 23. 14:29
 3/5 Ügyet Lenke ***** válasza:
48%
arra értettem, hogy ne aggass minden zakotát nagadra, ékszereket, s nem rosszindulatból mondtam, s ennek az alakodhoz nincs köze :) az ha jó, akkor jó, lehet az plusz pont, de csak az apukánál :)
2015. jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Az ilyen (idézhetlek?) "okos" szülőknél szokott előfordulni, hogy annak örülnek, ha a kicsi fiuknak "cicababa" kinézetű barátnőjük van, és szellemi elvárás nincs.

Na, meg lehet az épp ellenkezője is.

Ne akarj megfelelni, mert akkor szokott az ember hülyén viselkedni.

Ne ülj, mint a kuka, de ne is csacsogj egyfolytában.

Ne félj, nem harapják le a fejed. :)

2015. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan ruhát húzol fel ahol kilátszik a hasad vagy mély a dekoltázsa vagy ha egyet mozdulsz látszik a bugyid akkor nem hinném, hogy az lennél. Milyenek a jegyeid? Hármasnál rosszabbak?
2015. jan. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!