Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a mai 30as...

Miért van az hogy a mai 30as férfiak többsége nem akar házasodni, vagy egyáltalán kötöttségben élni valakivel?

Figyelt kérdés
Sok ilyen ismerősöm van /volt. Egyik anyukánál lakik (35 éves); a másik nem ismeri a "tartós kapcsolat" fogalmát még hírből sem.... és még sorolhatnám...De miért?
2010. febr. 8. 16:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt tapasztalom sajnos környezetemben.Az egyik pasival randizgattam 34éves volt és benyögte,hogy ő még nem akarja elkötelezni magát senki mellet,még élni akar:))LOoooll:))

A másik 32éves,bulizik mint az állat,anyuciékkal él(pedig megtehetné,hogy elköltözzön).Ő meg szerinte túl fiatal a komoly kapcsikhoz.A3.ismim 31éves és folyamatosan 17-18 éves csajai vannak,mert szerinte ez a hozzávaló.Na most ebből kiindulva a 40-esek között keresgéljek,hogy ne egy tinit kapjak:))??

25/L

2010. febr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el ezt, épp tegnap dühöngtem ki magam, kb ilyen teszetosza mind (nem ő volt az első)


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2010. febr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%

2.elolvastam,hát nem semmi.Jól döntöttél nagyon!!!

Az ilyet messze kerülni kell.

2010. febr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt szerencsém egy 35 éves pasashoz aki az anyjával élt, de csak azért hogy legyen egy cseléd, aki szolgálgassa.

Egy méteres gaz volt a telkén, kupi a lakásban, 35 évesen addig nem jutott el, hogy egy alsógatyát kimosson magának.

annyira lusta volt!Az anyja csinált neki mindig mindent, de az anyjának volt egy másik lakása, csak a kisfiacskáját kellett eltartani és kiszolgálni!

Persze hogy dobtam! Az ilyet mihelyt megtudod milyen, fusss!

2010. febr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de engem inkább a "miért" érdekelne...A mai férfiak nem mernek "nagyban" gondolkodni? A család= a szabad élet elvesztésével?
2010. febr. 8. 16:44
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
a férfiak később is érnek, manapság meg pláne. még az is közrejátszik, hogy nagyon sokan tanulnak még a húszas éveik végén is, vagy karriert megfelelő egzisztenciát építenek. persze van az anyuka kedvence típus is, ők meg jól elvannak anyuci szoknyája mellett, nincs szükségük még egy nőre. persze ilyenkor az anya is hibás. volt egy barátom 5 évig jártunk, én már szerettem volna legalább összeköltözni. mikor felvetette az anyjának, hogy ő vesz egy lakást és különköltözik, az anyja felháborodott , hogy mégis ezt hogy képzeli, hogy őt csak úgy magára hagyja ott a nagy házban és ki fog róla gondoskodni( abban a városban , tőle kb másfél kmre vettünk volna lakást) persze nem lett a dologból semmi, szakítottunk is nemsokra rá. Na az ilyen anyák mellett nem csoda ha ilyen "én inkább maradok anyuci mellett" pasik lesznek.
2010. febr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
Azért, mert nem várja el tőlük a társadalom. Régen míg mások voltak a normák, elvárások, addig kinézték azt az agglegényeket, a vénlányokra is mutogattak. Mostanra belénk döngölte a liberális, nyugati mintára működő média, hogy szinglinek lenni sikk. Pedig egyáltalán nem az.
2010. febr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert meg elni akarnak, felnek az elkotelezettsegtol, meg hogy lemaradnak valamirol. Tobben pl vagynak meg arra,h uj nokkel ismerkedjenek.
2010. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
+ a nok ugye hazassag utan tervezik a jovot (baba, haz,...) a mai ferfiak inkabb jarnanak sielni a haverokkal, utazni, bulizni, ismerkedni.
2010. febr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%

na jó az előzővel nem értek egyet, hogy szinglinek lenni nem sikk.

se nem sikk, se nem ciki, egy állapot.

igazából szerintem azért áll fönn ez a helyzet, mert nem "divat" hogy valaki a saját maga ura legyen. nem divat a "férfias férfi". ehelyett vannak nőies fiúcskáink... akik "metroszexuálisok"

2010. febr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!