Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a mai 30as...

Miért van az hogy a mai 30as férfiak többsége nem akar házasodni, vagy egyáltalán kötöttségben élni valakivel?

Figyelt kérdés
Sok ilyen ismerősöm van /volt. Egyik anyukánál lakik (35 éves); a másik nem ismeri a "tartós kapcsolat" fogalmát még hírből sem.... és még sorolhatnám...De miért?
2010. febr. 8. 16:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
előző vok folytatás:a drága gyűrűs menyasszonyom megpattant mással,a 2ban a kedves párom csak a tv előtt feküdt és unatkozott meg engem szekírozott.Van lakásom,kocsim munkám de nem kell még egy léhűtő a nyakamba aki hülyére vesz.Minek?Inkább egyedül vok.
2010. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne csodálkozzatok,egyre több manapság az ilyen felfogású ember férfiban is,nőben is.A poén az egészben az,hogy a mának élnek,és folyton hangozatatják,ők aztán mennyire tudnak élni,ami persze kimerül a bulizásban és a csavargásban.Viszont hiába van önálló keresetük,azt inkább saját magukra költik el,minthogy félre tennék valamire,gyűjtögetnének,belekezdenének ők is egy önálló életbe.A tartós kapcsolat egyszerűen nem nekik való,mert akkor áldozatokat kéne hozniuk,alkalmazkodniuk,felelősséget vállalniuk,és persze magukon kívül mást is szeretniük.Ez meg sajnos nem megy nekik.Manapság egyre több az ilyen önző ember.
2010. febr. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
68%
Én nem vagyok még 30, csak 28, tavaly nősültem és rá kellett jönnöm, hogy életem legrosszabb döntése volt. A korábbi nyugodt életemet felcseréltem egy idegeskedéssel és kényszerkompromisszumokkal tarkított valamire, amiből akárhogy is nézem - anyagilag, érzelmileg - rosszul jövök ki. Azelőtt meg nem fordult a fejemben az öngyilkosság gondolata, most meg minden héten eszembe jut. Egyáltalán nem tudom hibáztatni azokat a férfiakat, akik életük végéig magányosan élnek, vannak, akik egyszerűen nem arra termettek hogy férjek és apák legyenek, valószínűleg én sem vagyok ilyen, kár, hogy már későn jöttem rá.
2010. febr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szorítok az utolsó beírónak is, hogy rendeződjenek, jobbra forduljanak a dolgai!
2010. febr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
08:59, ez elég szomorú... de miért nem válsz el?
2010. febr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

a család a legrosszabb üzlet,amibe egy férfi belemehet.


semmi haszna nincs,csak hátránya belőle.

2015. jan. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!