Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tartjátok viccesnek, hogy...

Nem tartjátok viccesnek, hogy a családi kapcsolatok témakörben leginkább olyanok adnak tanácsot, akiknek ahogy mondani szokás, se kutyájuk, se macskájuk?

Figyelt kérdés

2015. jan. 27. 21:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
64%
Általában az emberek azért kérdeznek itt, mert valami bajuk van, családi bajuk van. Nem? Attól még, hogy valakinek nincsen családja, attól még írhat jót. És az is írhat jót, aki hasonló helyzetben van és az ő példájából tanulhat.
2015. jan. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
83%

Nekem van kutyám is és macskám is... :)

Egyébkén meg mindenki hozzá tud szólni ehhez a témához, általában mindenki családba születik, volt gyerekkora...

2015. jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Igazad van. De más kategóriákban is így van. A sok szűz szexuális és párkapcsolati tanácsokat ad. Szégyen...
2015. okt. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
64%
Nekem "csak" párom van, nem élünk még együtt... ennek ellenére nem érzem megmosolyogtatónak, hogy válaszolok. Gyakran a környezetemből, mások hibájából tanulva sokkal értelmesebb választ adok, mint azok, akiknek van gyerekük, férjük/feleségük (pl. "jaj, hát a gyereknek jobb lesz úgy, ha velünk él az apja, tök mindegy, hogy napi szinten megver" meg "megivott a haverjaival egy korsó sört, most meg durcizom, mert sztem alkesz" - ilyen válaszokat is láttam már itt)... az, hogy ki hogy látja át a dolgokat, és pszichológiát tekintve mennyire tájékozott, nem attól függ, hogy van-e valakije vagy nincs.
2015. nov. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!