Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék megnyugodni?

Hogy tudnék megnyugodni?

Figyelt kérdés
A párom tavaly eljátszotta a bizalmam azzal, hogy az exével találkozgatott a hátam mögött. Elmondása szerint semmi nem történt. A lényeg, hogy igyekszem újra megbízni benne, de megint csinált valamit, ami miatt ismét elbizonytalanodtam. Tegnap csekkoltam a hívásnaplóját, mert foglalt volt amikor hívtam és elöntött egy fura bizalmatlankodo érzés. A szám törölve volt a hívásnaplóból. Ell álltam és rákérdeztem, azt mondta hogy egy nővel beszélt valamilyen befektetési ügyben és nem akarta hogy féltékeny legyek ha látom hogy egy idegen nővel beszélt. Viszont egy korábbi alkalommal már beszélt ezzel a nővel, de akkor nem törölte ki. Mutatta a telefonját, hogy ez az a szám... Én nem hiszek neki és pocsékul érzem magam. Ha valahogy bebizonyítaná, hogy tényleg vele beszélt, akkor megnyugodnék, de hogyan tudná bebizonyitani? Szerintetek hogyan derítsem ki az igazat? Mi van ha megkérem, hogy írjon egy sms-t, hogy tegnap amikor beszéltek elfelejtett megkérdezni valamit...Nem tudom mit tegyek, csak szeretnék megnyugodni.
2015. jan. 28. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálam teljesen nonszensz, hogy csekkoljuk egymás hívásnaplóját, egyáltalán a másik privát dolgaiba beletekintsünk.

De ha már megtetted, akkor vidd végig, szerintem nem fogsz örülni a végeredménynek. Nem véletlenül törölte a telefonszámot és a magyarázata is gyenge.

Megkérném, hogy előttem hívja fel a nőt és utaljon a konkrét tegnapi beszélgetésre. Kihangosíttatnám vele a telefont. Ha nem tenné meg, akkor vaj van a fején, ismét átvert.


Mindig megállapítom, ha a bizalmat egyszer eljátsszák, azt szinte soha nem lehet teljesen visszaállítani. Olyan, mint a széttört tükör, csak összeragasztani lehet, de a képe soha nem lesz olyan.

2015. jan. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Janka néni ***** válasza:
51%

Akkor szeresd és tiszteld a párod!

ne nyomozz, ne keress mindenáron valami titkot! Látod, a hülyeségeddel már megtanítottad, hogy titkolózzon előtted, töröljön számokat, mert féltékeny leszel, stb. Gratulálok! El fogod érni, hogy tényleg megcsal és mindig mindent titkolni fog előtted. Még azt is amit gondol, hátha azt is kiszednéd belőle.

Állj le, vagy ülj le vele és beszéljétek meg. De ha mond valamit azt vedd tudomásul és fejezd be a gyanúsítást, nyomozást, mert megmérgezed a kapcsolatotokat és tényleg keresni fog valakit. És ügyesebb lesz, fogalmad sem lesz róla.

Egyébként nem tudom mennyi dolgod van és mennyit kell telefonálnod, de ha akár én, akár a férjem gyanakodni kezdtünk volna és nyomozni, mert a másik foglalt (!) (nem kikapcsolt) volt, akkor kb. egy hónap után pápá lett volna.

2015. jan. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel a számot te és megtudod, hogy kivel beszélt! Tudod, hogy nagyon gáz ez egy kapcsolatban?
2015. jan. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akit a párja még nem vert át keményen, az persze hogy nem ért egyet a csekkolgatással. Amikor lebukott tavaly, akkor a telefonja az ágyon volt mellettem, én olvasgattam és amikor jött egy sms, akkor láttam az exe nevét. Hát megnézten. Akt képeket küldött. Ezek után persze elolvastam az üzeneteit, amit inkább nem részleteznék. 4 hónapon keresztül üzengetett a csaj, képeket küldött, párom elmondása szerint nem tudta lerázni, ami szerintem baromság. A párom is írt neki persze. Végül elvileg lerázta, november óta nem hallottam felőle. Ezért csekkolom a telefonját. És eddig működött, mert már alig alig nézek rá, már kezdtem megint bizni.
2015. jan. 28. 13:00
 5/7 anonim ***** válasza:
már az első esetnél ott kellett volna hagynod.
2015. jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos az a baj, hogy nem bírom ott hagyni, amíg fenn áll a lehetősége, hogy hűséges, csak nagyon rosszul kezeli a dolgokat. Lehet naív vagyok és csak az időmet vesztegetem, de nekem az a gyengém, hogy nagyon nehezen lépek ki egy kapcsolatból, a végsőkig próbálok változtatni ha rosszul működik. Ha tudnám konkrétan, hogy megcsal, akkor természetesen szakítanék.
2015. jan. 28. 13:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze.. az ex 4 hónapon keresztül aktképeket meg hozzáillő üzeneteket küld minden bátorítás nélkül. Ha a párod nem akarná eljátszani a bizalmadat - mert nem tesz semmi rosszat - akkor megmutatta volna neked ezeket az sms-eket, nehogy félreértsd a későbbiekben. Egyértelműen vaj van a füle mögött. Azóta persze ügyesebb lett, mert tudja, hogy csekkolgatod a telefonját, de még így is gyanúba keveredik néha.. Nézd, ha neked megfelel, hogy hülyét csinálnak belőled, akkor nyugodj meg. Rosszabb már nem fog történni a hátad mögött, mint ami eddig is történt nap mint nap.
2015. jan. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!