Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves leszbikus lány vagyok...

18 éves leszbikus lány vagyok nemtudom mit tegyek tudnátok valahogy segiteni és megoldást találni erre?

Figyelt kérdés
Egy hete elmondtam edesanyamnak hogy barátnőm van félve remegve erre azt a választ kaptan hogy ő ezt so se fogja elfogadni és hogy ezt fejezzem be ő nagyon vallásos hozzáteszem , azóta nagyon gyanakvó és furcsa velem és azt mondta belepusztul ebbe , de én tudom hogy ezzel a lányal vagyok boldog és nemakarom emiatt elvesziteni hogy anyám erre igy reagál , szerintem tényleg soha sem fog elfogadni már azon gondolkoztam hogy az utcára megyek:'(
2015. jan. 28. 20:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen adok neki időt és remélem így nálunk is helyre jön minden , hálás vagyok nektek (már aki nem csak a hülyeségeit lökte) ! :))
2015. jan. 31. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!