Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha valaki azt mondja nektek a...

Ha valaki azt mondja nektek a lányáról, hogy nem szereti a fiúkat, nektek nem az ugrik be először, hogy a lány leszbikus? Hogy máshogy lehet ezt értelmezni?

Figyelt kérdés

anyám fűnek fának ezt mondja, egyszer hallottam, mikor meghallottam, hogy ezt meséli nagynénémék ismerőseinek, akiket kb az nap ismertünk meg. szerintetek ez normális?

amikor számon kértem, hogy miért mond ilyet, akkor meg azt mondta, hogy "azt nem úgy értettem". de mégis hogy lehet ezt máshogy értelmezni? talán az állatokra izgulok, vagy hogy frigid vagyok? az se sokkal jobb, meg ha az is lennék sem tartozna vadidegenékre. kíváncsi vagyok, az ismeretségi körből hányan gondolják, hogy leszbi vagyok.


2015. jan. 2. 18:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg értheti úgy, hogy nem a fiúkat szereted, hanem az érett férfiakat, de valljuk be, nagyon hülyén fejezi ki magát, ha így van.
2015. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
egyébként mikor azt mondja, hogy "azt nem úgy értem", akkor nem faggatod, hogy akkor hogyan érti? Csak mond valami választ!
2015. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem gondolnék arra, hogy leszbikus. Arra gondolnék, hogy nem pasizik, nem érdeklik a fiúk, hanem mással van elfoglalva.
2015. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Már megint egy "anya"! Ne haragudj kérdező, nem irigyellek anyád miatt! Te is terjessz el róla valamit:-)
2015. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Más dolgot nem tud rólad mondani vadidegeneknek?

Mintha az én anyám lenne, csak ő még idióta képeket is rak fel rólam a face-re, és a fél város ismeri, mert pedagógus.

(Pedig már 30 éves vagyok)

2015. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
72%
Igazából én is azt hallottam rólad hogy leszbi vagy. Sajnáltam is nagyon.
2015. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
de az, hogy valaki mással van elfoglalva épp és nem pasizik az attól még nem jelenti azt, hogy az illető nem szereti a fiúkat, vagy hogy nem szeretne egy barátot. ráadásul koleszban lakom, azt sem tudja, hogy hétköznap mivel foglalatoskodom, vagy, hogy mi jár az agyamban. 16 éves vagyok, persze, hogy szeretem a fiúkat, és semmilyen leszbikusságra való hajlamot nem mutattam eddig
2015. jan. 2. 18:59
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

"Nem szereti a fiúkat"

vagy

"Nem a fiúkat szereti"

?


Van egy árnyalatnyi különbség.

2015. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%

Megkérdezted tőle, hogy miért mond ilyet? Mit ért ez alatt?

Én nem gondolnék tényleg semmi rosszra, nem ez jutna róla eszembe.

2015. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
Én nem vagyok előítéletes, így nekem elsőre az jutna eszembe erről, hogy magadnak való vagy, még nem akarsz társat stb. Az idősek amúgy se úgy gondolkodnak, hogy ez már mindjárt homoszexualitást jelentene. Sőt tkp eszükbe se jut. Szerintem ne idegeskedj emiatt. Felesleges.
2015. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!