Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minimálbérből mennyit kérnél...

Minimálbérből mennyit kérnél el rezsire a gyerekedtől, ha mindenét saját maga áll, és a tanulását is?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 17:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
De akkor miért kérnék el egyáltalán?
2015. jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Semennyit.
2015. jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
30%

A fizetésnek, és a rezsifizetésnek semmi köze egymáshoz. Ha keresel 70 000-et, akkor is ugyanannyiért kapod a villanyt, mintha 500 000-et. KI kell számolni a rád eső részt mindenből, annyi kell fizetni.

Viszont ez a szüleiden is múlik, mert ha ők nagylelkűek, és azt mondják nem kell nekik fizetned, akkor szerencsés vagy.

Én ha tehetném, nem kérnék semmit.

2015. jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
Semennyit.
2015. jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%
Nem kérnék tőle semennyit.
2015. jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Az én anyám pénzéhes,világ életében mindenkit megpróbált megpumpolni,most rajtam a sor. Minden hónapban fizetéskor szinte erőszakosan várja,hogy havi 20.000.- ftot odaadjak. Minden nap mikor hazaérek a munkából,azzal fogad hogy ilyen csekk olyan csekk jött,ez ennyi,ez annyi,minden nap,minden este ezt hallgatom,meg hogy "nem rózsaszìnű itt se" , stb... Van hitele,de azt a nővérem tanìttatására vette fel,abba nem vagyok hajlandó adni,miközben neki minden a segge alá volt téve,nekem gürcölnöm kell,mert semmit nem segìtenek. A számlákat eldugja előlem rendszeresen,volt olyan,hogy megtaláltam,és a fele összeg volt ott,amit ő kitalált. Eközbe minden héten vesz magának egy új ruhát,stb.
2015. jan. 29. 17:59
 7/30 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem meg lehet tőle nyugodtan kérni kb 20.000-t. Gondolom a rezsi mellet a kajáját sem ő fizeti.
2015. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Busszal járok dolgozni a bérletem 20ezer ft,minden nap ennivalót kell vennem,gYógyszert szedek havonta,ruhát,tisztálkodószereket is kell vennem,az iskola messze van,oda is drága a jegy,havi kétszer kell menni,felnőtt jeggyel mert levelezős vagyok,és olyankor fizetnem kell a kollégiumért és enni is kell vennem.
2015. jan. 29. 18:03
 9/30 anonim ***** válasza:
10%

A havi 20ezer minimum, ez még arra sem elég, amnennyi vzet elhasználsz.


De ha nem tetszik, akkor költözz külön, és rájössz, hogy ez az összeg semmi.


Az viszont kérdés, hogy MI az a minden, amit saját amgad állsz?!?!??!

2015. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
De igy sohasem fogok tudni elköltözni ha a havi huszezren kivül minden nap én nekem kell boltba menni,stb,amugy is
2015. jan. 29. 18:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!