Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vagytok Ti ezzel a...

Hogy vagytok Ti ezzel a dologgal, hogy "Eld ki magad! "? Engem felháborit.

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok még, alig vagyok 2o éves...3 éve vagyok párkapcsolatban...sok mindenen túl mentünk már, bizalom, szeretet, elkötelezettség, és egymás iránti mély tisztelet van köztünk (szerintem ez is fontos)...mostanában szóba-szóba kerül az eljegyzés, és folyton jön a kritika, hogy miért nem élem ki magam, és miért "ragadtam bele" ebbe a kapcsolatba...? Én nem beleragadtam ebbe a kapcsolatba, hihetetlenül szeretem a páromat és nagyon büszke vagyok rá...szeretem, hogy bármit megoldunk, hogy rajongunk egymásért, hogy kiegyensúlyozott kapcsolatunk van...nem "muszájból" vagyunk együtt, senki sem fog puskát a fejünkhöz, szeretjük egymást együtt akarunk élni...oké, hogy fiatalon jöttünk össze, de ha ez nekünk igy jó akkor más miért kommentál? Számomra egy kapcsolatban mindig a biztonság, a szeretet és a tisztelet volt a legfontosabb, mindig ezt kerestem, sosem "pasiztam"...továbbá nem jártam el hulla részegre kiütni magam, de attól még éltem...hogy is mondjam "kiéltem magam"...attól mert nem volt 1oo partnerem, nem jártam minden éjjel bulizni 16-17 évesen nem jelenti azt, hogy nem éltem...számomra sosem ez volt az élet...és ha ez a kapcsolat számomra oké, akkor mindenki miért jön azzal, hogy éljem ki magam? hiszen azt teszem...élek...azzal az emberrel akit nagyon szeretek...másnak is vannak problémai a "kiéléssel"??? szerintem én sem vagyok kevesebb annál aki "kiéli" magát, sőt...szerintem csodás dolog ha azzal köthetem le az életem akibe először igazán beleszerettem...

vélemények? (normál hangnemben...) köszi


2010. febr. 9. 15:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Végre valaki, akinek nem a bulizás a legfontosabb!:)

Én egyetértek veled,bár megértem hogy sokan féltenek, nehogy pórulj járj, de ha te úgy érzed hogy szeretitek egymást, akkor nyugodtan elkötelezhetitek egymást.:) Sok boldogságot kívánok Nektek!

egy korodbeli lány:D

2010. febr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy jellegzetesen buta dolog az éldd ki magad. Van annál szebb élet mint szeretetben harmóniában élni egy szeretett személlyel? Ez olyan buta emberek elképzelése akik azt hiszik a kis csökött agyukkal hogy minél több személlyel létesítenek kapcsolatot annál értékesebbek lesznek, pedig pont fordítva van.
2010. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Ha olvasod ezen a fórumon megjelenő írásokat,akkor egymásnak mondják a fiatalok:Kezdd 13-14 évesen a pasizást,hogy minél több tapasztalatot szerezz,legyen viszonyítási alapod,hogy ki a legjobb az ágyban:ha anyukád beleszól,akkor maradi,ne törődj vele ,költözz el otthonról stb.Akivel a legjobb a szex,költözz össze,szűlj neki gyereket,azt szeresd majomszerettel,és egy-két év után válj el.

Azok az értékek,amit te fontosnak tartasz,nem számítanak,ósdi dolgok.

Örülök,hogy még vannak ilyen fiatalok is,mint ti.Ne törődj a többiekkel.A te házasságodnak több eélye van a boldogságra,a tartós együttlétre,gyerekeiteknek a boldog családi otthonra,mint azoknak akik kiélik magukat.

Sok boldogságot kívánok nektek.

2010. febr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem aszerint kell élni, hogy más hogy tartja jónak.

Ha neked ez így jó, akkor ne hallgass másra. Elvégre nem vagyunk egyformák,pl. nekem sem létszükséglet a bulizás és pasizás.

Sőt, szerintem lehet egy kis irigység is szól azokból,akik azt mondják neked, menj éld ki magad. Talán nekik még soha nem volt rendes kapcsolatuk.

2010. febr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Ez az" éldd ki magad!" duma egy nagy butaság! Nem mindenkinek van erre igénye. Akinek pedig annyira fontos ez, nem kell biztatni. Vannak megjuhászodott és konszolidálódott utcalányok és és vannak egy tartós kapcsolatban, vagy akár házasságban is megvadult nők és férfiak. Van, aki egész életében kitartott egyetlen szerelemben és ettől soha nem volt boldogtalan, de még kiváncsi sem.

Élj úgy, ahogy neked a legjobb és ne hallgass a vészmadarakra. Csak az eszedre és a szívedre. Azok nem hagynak cserben! Én ez utóbbit követtem és soha nem bántam meg. Azt sem éreztem, hogy kimaradtam volna bármiből is.

2010. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én most 22éves vagyok, 18évesen jöttünk össze a párommal, tavaly összeházasodtunk és van egy 2 hónapos kislányunk. Egyikünk sem akarta már kiélni magát... Ő is már gyerekre, családra vágyott.. Persze visszahallottuk hogy gyereknek gyerek, de elképzelni sem tudnék jobb apát a babánknak. Néha persze elmegy a barátaival szórakozni stb. Attól hogy megállapodtunk még nem temettük el magunkat. A másik dolog meg hogy elkezdheted "kiélni" magad, aztán 30-40évesen gondolkodni a párkeresésen... Én sosem akartam kiélni magam, én csak élni szeretném az életem úgy ahogy nekem tetszik:D
2010. febr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem vannak vágyaim, nekem is mondták már ezt, de nekem se megy. sosem lennék képes szerelem nélkül szexelni, vagy ismeretlennel. nekem kell hogy előbb megismerjem. csak szükségből bárkivel, nem. a testem azé akié a lelkem. nem fogom magam elhasználni semmilyen trend kedvéért.
2010. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
orommel olvasom ezeket a sorokat...abszolut egyetertek az elottem szolokkal:)
2010. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van! Ne is foglalkozz velük! Szerintem avval hogy éld ki magad semmi gond! Pusztán a mai buta fiatalok félreértelmezik, és azt hiszik az az élet, és menő ha iszunk, cigizünk pasizunk, bulizunk egy csomót. Pedig nem! Számomra az élet csupa olyan dolgot jelent amit ki lehet próbálni (zene, tánc, bármi ami érdekel és amit később a munka mellett nem lehet) de ezeket a dolgokat akkor is lehet csinálni ha párod van.
2010. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

jajj de aranyosak vagytok:)

mindenkinek halas vagyok a kommentert...annyira megnyugtattatok:D mar nem is bosszankodom...

koszi a jokivansagokat.

2010. febr. 9. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!