Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vagytok Ti ezzel a...

Hogy vagytok Ti ezzel a dologgal, hogy "Eld ki magad! "? Engem felháborit.

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok még, alig vagyok 2o éves...3 éve vagyok párkapcsolatban...sok mindenen túl mentünk már, bizalom, szeretet, elkötelezettség, és egymás iránti mély tisztelet van köztünk (szerintem ez is fontos)...mostanában szóba-szóba kerül az eljegyzés, és folyton jön a kritika, hogy miért nem élem ki magam, és miért "ragadtam bele" ebbe a kapcsolatba...? Én nem beleragadtam ebbe a kapcsolatba, hihetetlenül szeretem a páromat és nagyon büszke vagyok rá...szeretem, hogy bármit megoldunk, hogy rajongunk egymásért, hogy kiegyensúlyozott kapcsolatunk van...nem "muszájból" vagyunk együtt, senki sem fog puskát a fejünkhöz, szeretjük egymást együtt akarunk élni...oké, hogy fiatalon jöttünk össze, de ha ez nekünk igy jó akkor más miért kommentál? Számomra egy kapcsolatban mindig a biztonság, a szeretet és a tisztelet volt a legfontosabb, mindig ezt kerestem, sosem "pasiztam"...továbbá nem jártam el hulla részegre kiütni magam, de attól még éltem...hogy is mondjam "kiéltem magam"...attól mert nem volt 1oo partnerem, nem jártam minden éjjel bulizni 16-17 évesen nem jelenti azt, hogy nem éltem...számomra sosem ez volt az élet...és ha ez a kapcsolat számomra oké, akkor mindenki miért jön azzal, hogy éljem ki magam? hiszen azt teszem...élek...azzal az emberrel akit nagyon szeretek...másnak is vannak problémai a "kiéléssel"??? szerintem én sem vagyok kevesebb annál aki "kiéli" magát, sőt...szerintem csodás dolog ha azzal köthetem le az életem akibe először igazán beleszerettem...

vélemények? (normál hangnemben...) köszi


2010. febr. 9. 15:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nálunk is ez a szitu, én is 20 éves vagyok. Van egy 2 éves mindent megélt kapcsolatom, melyből (igaz nem akarván) de most babát várok :) Mindenki azt hajtja, ne kötelezzem el magamat még ennyire, ÉLJEK! De soha nem vágytam a bulizásra/berugásra. Az élet nekem is a párom aki szeret és szeretem, és vele való közös program. Ennél több nem kell :) Ha te is úgy érzed, jegyezzétek el egymást. Sok sikert!
2010. febr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%

Ez csak az én véleményem ... és az én sztorim :)

15 évesen jöttem össze a párommal most 20 éves vagyok , azaz 5 éves már a kapcsolatunk , nekem ő volt az eslő !

Persze én azt hittem az utolsó is , nem nem csaltam meg soha és ő nem engem (remélem :P) de most 20 éves vagyok , és egyre többet járnék buliba , lennék a barátnőimmel , akik nincsennek ... mivel én minden percemet az 5 kutyámnak és az 1 lovamnak szenteltem , no meg a páromnak , csak ugye ő reggel 7 től este 5 ig dolgozik , iskolába jártam , most dolgozom , most fogunk házat venni , és sajnos most bizonytalanodtam el :S

szeretem a párom DE élni is szeretnék , mivel ő idősebb mint én ő már kiélte magát, van egy gyereke aki számára nincsen :S sajnos ...

De a tesómékkal , a haverokkal is jó lenni , együtt elmenni a kotróra úszni , vagy bulizni ... ez eddig mind jó , de a párom nem jön , nem bánja ha megyek mert azt mondja menjek , de engem ez bánt , hogy a volt feleségével kiélte magát , én meg menjek egydül.. hiába van meg mindenem , amit kinyögök hogy ló kell azt kapok , ha kutya kellett megkaptam 5 van :) (jó drága kutyák ) , jogsi kellett , hozzá kocsi ... minden van csak az nincsen amire vágyom , hogy együtt is elmenjünk valahova ... és hogy 4 évig sohova nem mentem (szorakozóhelyre) , most már egyre jobban mennék sajnos !

Én így voltam , aki ezt nem élte át az könnyen mond amit akar ... Én régen ugyan ezt mondtam ki én , buliba ?? Ugyan már nekem nem hiányzik ... hát fordult a kocka jó nagyot :S :)

Majd meglátjuk mi lesz , de remélem a párommal együtt maradunk :) Bízom benne ... pl : 1,5 hete késik de nem vagyok terhes , bár már annyira beleéltem magam ... de mégis egyik pillanatban azt modom NEM nem tartom meg , mert ha szétmegyünk soha nem fogja ismerni az apját ... (hisz van egy 10 éves fia, és azon kívül hogy megcsinálta mást nem tett vele , pedig én elfogadtam volna ... másik pillanatban pedig akarnám azt a kicsit ... :S

Szólval egyenlőre magamon sem tudok kiigazodni sajnos :)

De kívánom neked a legjobbakat ...

Üdv : egy "sorstárs " ? ! :)

2010. febr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
De arról nem mi tehetünk hogy te nem mentél sehova vagy csak egyedül. Lehet hogy mi szerencsésebbek vagyunk és a párunk másmilyen mint a tiéd. Én továbbra is butaságnak tartom az olyasfajta kiélést amit a mai fiatalok csinálnak. Itt szerintem inkább s pároddal vannak a bajok nem a kiéléssel.
2010. febr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nincsen baj a párommal , csak már 30 éves és kiélte magát, reggeltől estig dolgozik , hát nincs kedve ...

Nem kell leminősíteni a másikat , én senkit nem bántottam meg !!

2010. febr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát akkor a köztetek lévő korkülönbséggel van a baj. Én továbbra sem tartom jónak hogy fiatalok vagyunk akkor piáljunk, bulizzunk, pasizzunk mert az az élet. Nekem nem. Én az életem kiélni a párom mellett is tudom.
2010. febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

18:16

Mi egyidosok vagyunk. mindketten egyetemistak, ugyanaz az erdeklodesi korunk...egyszerre, egyforman "eltuk(eljuk)" ki magunkat..a korkulonbseg nem veszejeztet.

kivanom Nektek is a legjobbakat:)


A tobbieknek ismet koszonom, tovabbra is egyetertek

2010. febr. 10. 21:45
 17/18 anonim ***** válasza:
Szia. Én most 33 éves vagyok, a párom 35. 17 éves korom óta vagyunk együtt, ő nekem az első, minden szempontból. Összeházasodva ugyan nem vagyunk, de van 2 csodálatos gyermekünk, 3 éves és 3 hónaposak. Sosem buliztam, ezért nem is hiányzik. Igaz egyszer elmentem nőnapon chippendale showra, az klassz volt, olyannyira, hogy itt a kis 3 évesem:) Ja és a párom az édesapja :)
2010. febr. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

:D

koszi:D

2010. febr. 25. 06:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!