Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pofátlan vagyok ha nem örülök...

Pofátlan vagyok ha nem örülök az ajándéknak?

Figyelt kérdés

Kaptam anyosómtól egy vasalót,hogy a baba ruhákat vasaljam át. De állványt azt nem kaptam. Pici garzonba lakunk(albérlet),párom 3 müszakba dolgozik,én táppénzen vagyok. Így nagyon nehéz egyelőre megoldani h mire megszületik a baba mindene meglegyen. Párom fizuja elmegy az albérletre,az enyém a kajára,és a telefonszámlára,meg abból veszegetjük a baba cuccokat.


Meg mondom őszintén legszivesebben anyós fejéhez vágtam volna a vasalót. Miért nem azt veszi amire valóban szükség van? Mondtam neki h még mi hiányzik,erre idejön a vasalóval.

Mondom neki h nem tudom hol vasaljak... Sorolja: Konyha asztalon. Igen,ott a mikró,minden vasalásnál szedjem le,meg majd igazgassam ott a vezetéket. Van egy kis alacsony kb térdig érő dohányzó asztalka. Persze 32 hetes terhesen majd oda térdelek elé. A számitógép asztalon. Itt szintén szét kell szedni mindent h meg lepakolni róla.


Meg h majd a párom akkor lepakol ott ahol vasalni akarok. Igen,3 müszakba dolgozik,nap 3 órát utazik ,arra alig van energiája h egyen vmit. Néha ugy csnál mint aki elfelejti h már nem ebben a városban dolgozik párom,és kimerítő az uj munkája.


Mondtam anyósnak h sztem majd csak akor fogom használni a vasalót ha normális pénzt kapok(tgyás,gyed),mert most nem fogok gondolkozni azon h 3000 FT-ért vasalódeszkát vegyek,vagy kaját.


Erre lehordott mindennek h nem hogy örülnék neki h adott vmit ajándékba.


2015. jan. 31. 09:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
76%
Őszintén sajnálom a férjedet. Jobb lenne neki nélküled.
2015. jan. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
92%

Én emlékszem drága Nagyszüleimnek nem volt vasalódeszkája, Mama mindig a konyhaasztalon vasalta a ruhákat. Szépen lepakolt róla, és megoldotta. Élete utolsó 15 évében vak volt, de a Papával lepakoltatta az asztalt, leterítették a plédet és még kivasalt a maga módján.

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen.

2015. jan. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
92%
Bolhából csinálsz elefántot. Egy vasaló alap eszköz a háztartásban, eddig nem volt rá szükségetek? Mert pl. egy férfi inget néha nem árt kivasalni, de mást is említhettem volna. Tedd el, ha most nem használod ki, később biztosan szükséged lesz majd rá. Elálló darab. Egyébként a leglehetetlenebb helyeken is lehet vasalni, ha a szükség rávisz. A helyedben inkább megköszöntem volna.
2015. jan. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
90%

És az ilyen elmebeteg nők vállalnak gyereket, ráadásul ugy hogy egy babaruhát alig bírnak venni....

Azt már meg sem említem hogy az ilyen nők kelnek el mindig, mert ez lassan már evidens.....

2015. jan. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:

Meg voltunk vasaló nélkül eddig,mert nincsenek olyan ruháink amit vasalni kellene.


Nekem nincs szívem páromat ugráltatni,így is szinte csak aludni jár haza :( Nagyon rossz látni h így ki van folyton merülve.


Én meg 32 hetes terhesen biztos nem állok neki vezetékeket szét szedni(a számítógépnél),meg lepakolászni akár a mikrót,akár a számítógépet.


Én is ugy gondoltam h késöbb ha több lesz a pénzünk majd vesek vasalódeszkát,de anyós el vitte az ajándékot mikor mondtam neki h majd akkor vasalok ha több pénzt kapok.

2015. jan. 31. 09:22
 6/66 anonim ***** válasza:
43%
én megértem a problémádat. nyilván vannak fontosabb dolgok mint a vasaló(elsősorban pelenka, babaruhák, bútorok, etetéshez cuccok stb). nekem is van olyan ismerősöm aki konyhapulton vasalt, pedig egyáltalán nem szegények. amúgy én se vasalok. próbálok úgy teregetni és hajtogatni, hogy ne úgy nézzen ki a ruha, mintha a kutya szájából rángatták volna ki. csak akkor vasalok, ha nagyon gyűrött, vagy olyan alkalom van, ahova muszáj vasalt ruhában menni.
2015. jan. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem anyosod nem mostanra vette a vasalot, hanem mikor majd a pici megszuletik. Nem kell 32 hetesen pakolasznod. Addigra talan meg deszkara is lett volna. Nem csodalkozom, hogy anyos elvitte a vasalot. Szerintem amugy sem vagytok annyira joba. Mondjuk, nem csodalkozom, ilyen gondolkodassal.

A legjobb fertotlenito a vasalas. Gondolom a pici ruhaira gondolt, hogy vasalni kell. Azt a kis darabokat barhol ki tudod vasalni.

2015. jan. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:

"És az ilyen elmebeteg nők vállalnak gyereket, ráadásul ugy hogy egy babaruhát alig bírnak venni.... "


Szerintem vegyél vissza kicsit! Honnan veszed h nem birunk babaruhát venni? :O Azért mert irtam hogy kevés pénzből kell megoldanom a dolgokat? Apránként minden meg lesz mire megszületik a baba.

Én ugy gondolom a vasaló nem annyira szükséges dolog h azt most kéne megvenni.


Meg mi az h elmebeteg? :O Szerintem nálad nincs rendben valami...

2015. jan. 31. 09:27
 9/66 anonim ***** válasza:
72%
Én a szülés előtti napon még létrán állva ablakot pucoltam, mert akkor volt rá időm. 32 hetes terhesen ne akarj megrokkanni!!
2015. jan. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:

De mostanra vette,h mire megszületik a pici legyen átvasalva a kis ruhák,takarók meg minden.


Igen azokat a pici ruhákat bárhol ki lehet vasalni,csak nem mindegy hova tudom bedugni a vasalót :D

2015. jan. 31. 09:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!