Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális ajándéknak?...

Ez normális ajándéknak? Mondjatok valamit!

Figyelt kérdés

Megyunk Erdelybe temetesre de nem ez a lenyeg.

Ajandekot viszunk egy falusi csaladnak es a borok melle anyam akar adni EGY NESQUICK KAKAOPORT is merthogy van egy 15-16 eves lanyuk. Remelem letudom meg beszelni, de mondnatok valamit ha tudtok



2014. júl. 19. 21:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondd h inkább pl. csokit szerinted.
2014. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
70%
Hát szerintem vihet, de akkor ne csak azt vigyen, hanem tegyen mellé még valami "ittenit" is, Balaton szeletet, Tibi vagy Boci csokit, gyümölcsöket.
2014. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Üveggyöngyöt nem visztek?

Ez olyan ciki.

Tapasztalatból tudom, hogy mindennek örülnek, de egy tini lány nem biztos, hogy kakaóporra vágyik.

Vegyél neki néhány klassz felsőt, vagy bizsut, vagy valamit.

2014. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Kakaót nem is szereti mindenki, főleg nem neszkviket, én akkor csinálok kakaóporbol és cukorból.


Gondolom, úgy gondolja, hogy kv-t szokás, azt nem visz fiatalnak, akkor kakaót. De tényleg inkább csoki, bonbon

2014. júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Meg arra gondol hogy ott a semmi kozepen nincs ilyesmi.. ez meg olyan megalazo szerintem. Remelem felnyitom a szemet csak olyan makacs neha, nem az hogy nen hallgat az eszervejre hanem kitalal mindenre valamit.
2014. júl. 19. 21:53
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem inkább ne... Ez olyan gáz.Inkább valami felső,vagy bizsu..
2014. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
22%

ő anyai szemmel nézi és ajándékoz

sok benne a vitamin

kérdező, te meg vigyél mást neki

2014. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
16/f vagyok am, de lebeszelem ha addig elek is :D en is aterzem milyen ciki
2014. júl. 19. 22:01
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt mondd el anyukádnak, hogy ők ott a semmi közepén kábé 100x normálisabb kajákat esznek (házi túró, gombák, gyümölcsök, valódi kenyér, puliszka, tojás, stb.), mint mi itt, Magyarországon a teszkós kínálatból. Majd meglátjátok.

Egyszerűbb lenne egyébként, ha anyukád felhívná a másik anyát és tök egyszerűen megkérdezné, minek örülne a lánya, mert nem akartok felesleges kacatot vinni.És egy füst alatt megkérdezhetné, nem vágynak-e valamire az ó hazából. És akkor elmondja. Ennyi.

2014. júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
80%

Lehet velem van a baj, de én nem értem, mitől lenne ez ciki. Jó szívvel ajándékot adni egyáltalán nem ciki.


"Kakaót nem is szereti mindenki"

A csokit/bonbont se szereti mindenki, sőt a bort sem. Ilyen alapon akkor már egyáltalán ne is vigyenek semmit, nem?

2014. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!