Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért viselkedik...

Szerintetek miért viselkedik így az úgymond "sógor jelöltem"? Vagy ez csak engem zavar?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyok együtt barátommal, igaz elég fiatalok vagyunk. Én vagyok az első igazi szerelem az életében, előttem ilyen max 4-5 hónapos kapcsolatai voltak, ezt már régen is kifejtette nekem, hogy engem tekint az első szerelmének, a többire visszagondolva, nem voltak azok. A családja ismerte az egyik barátnőjét, de az Anyukája mesélte nekem, hogy nem igazán kedvelték, sőt... Nem is sokat volt fent náluk, de akkor sem nagyon beszélt, meg nem volt igazán szimpatikus, a másik az, hogy 13 éves volt a kislány és 2 hónapon át csalta barátomat. Barátom testvérével beszélgettem nem régen, mi nagyon jóban vagyunk egymással, és mondta, hogy ha úgy vesszük eddig barátomnak egyik exével sem volt úgy jóban. Viszont az a lány, akiről írtam, aki megcsalta barátomat, akármikor felrak magáról képet, vagy bármit, barátom bátyja már rögtön rányom arra, hogy lájkolja... Régen nem csinálta, nem rég kezdte el, max 1 éve. Nem beszélnek egymással, meg hát a lányt nem is kedvelték annyira, se a szülők, és a tesóval sem nagyon beszélgettek... Nem értem, kicsit rosszul esik... Mi a véleményetek? :)Ti rákérdeznétek nála?:) Vagy ennek nem igazán van jelentősége? Előre is köszönöm, és sajnálom, hogy hosszan fejtettem ki a dolgot.

2015. jan. 31. 11:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az érzések változhatnak. Gondolom azért lájkolja, mert most már tetszik neki. Ez teljesen a magánügye. Nem értem, ez neked miért esik rosszul.
2015. jan. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közöd nincs hozzá.
2015. jan. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem, hogy fel kéne nőni, és nem lájkokon agyalni.
2015. jan. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A véleményem az, hogy...


- mi a rákot foglalkozol vele, hogy a mostani barátocskád előző "kapcsolataiban" mi történt? Viselkedjetek már legalább minimálisan "felnőtt" módon - bár gondolom max. 15-16 évesek lehettek az írásod alapján, és ne ilyen piti 1-2 hetes-hónapos röhejes kis exeken agyaljatok.

- mi a fenének nézegeted egyáltalán ennek a lánynak az oldalát, képeit?

- mi a jó bánatnak zavar téged, hogy az aktuális fiúd bátyja kinek és minek a képét lájkolja meg kiét nem? wc-re még kimehet anélkül, hogy benned ellenérzést keltsen??

- mi a rákot zavar téged, hogy ki beszél és ki kedveli azt a lányt vagy ki nem?


és legfőképp:

- mi a büdös bánatos lópikuláért ESIK ROSSZUL???? Hát közöd sincs az egészhez...???

2015. jan. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, teljesen igazatok van!

Amúgy sosem nézegetem a lány adatlapját, a családtagok legtöbbje be lett állítva annó közeli ismerősnek, vagy mi az, és így látom mindig a dolgokat, bár nem sűrűn nézegetem. Amúgy belegondolva tényleg teljesen igazat adok mindenkinek, és köszönöm a válaszokat! Ilyen ""kapcsolat""nak még alig-alig nevezhető dolgokon felesleges agyalni, főleg azok alapján amit leírtam! Még egyszer köszönöm a válaszokat. :)

2015. jan. 31. 11:40
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Addig jó, míg a nem a barátod lájkolgatja az ex barátnője fényképét. :D Amúgy meg az ő dolga, ezen olyan felesleges idegeskedned.
2015. jan. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A kislany felnott, sogorjeloltnek most tetszik. Sot, meg ugy is gondolhatja, hogy 2 eve, hogy a testvere jart vele, Te mar hosszabb ideje meg vagy neki, most mar lehetne akar egy kapcsolat is kozottuk. Vagy csak "illedelembol" lajokolja.
2015. jan. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm nektek is a válaszokat... Ááá barátom szívből utálja a csajt... :D sőt... :D
2015. jan. 31. 11:55
 9/15 anonim ***** válasza:

Bennem kifejezett együttérzést keltett ez a lány, pedig nem is ismerem. Talán csak azért, mert indokolatlanul fújsz rá. Ismerem magam, ilyen vagyok, mindig azok felé húzott a szívem, akiket ok nélkül bántanak, ha szóban is.

Szerintem gondolkozz el, miért vannak benned ezek az érzések, saját magadban kell keresned az indokot, nem a környezetedben, ők csak kihozzák belőled, ami belül van.

2015. jan. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ha úgy érted, hogy én fújok a lányra, nekem semmi bajom vele... :) Csak így tudtam leírni a történetet, azokkal a szavakkal, ahogyan az illetők mondták.:)
2015. jan. 31. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!