Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkretettem az életem, úgy...

Tönkretettem az életem, úgy érzem. Már nem bírom tovább. Mit tehetnék ezek után?

Figyelt kérdés

Bár még fiatal vagyok (tavasszal leszek 27), mindent tönkretettem az életemben, semmire nem jutottam.Az utóbbi napokban már azon gondolkozom, nem akarok tovább élni, hogy mindenki rajtam nevessen. Ennyi idősen még semmit nem tettem le az asztalra, és nem tudom hol csúsztak ki a dolgok a kezemből. Mindig igényes voltam magamra, és ezt most nem (csak) a külsőre értem, hanem a tanulásra.Érettségim, felsőfokú nyelvvizsgám van, amivel bekerültem egyetemre, viszont nem végeztem el, teljesen elrontottam. Most itt állok lassan 27 évesen a semmivel a kezemben, nem tudok mihez kezdeni, és mivel se munkám(mivel eddig egyetemista voltam), se iskola, gondolom lassan jönnek majd a "fizesd magad TB és társait" dolgok, amit fogalmam sincs hogyan kell és főleg, miből álljam? Én nem akarok tovább élni, ha egy lecsúszott senki leszek. Sosem voltam ilyen típus, mégis ezzé váltam. Másoknak munkája, családja van már ennyi idősen, van mit felmutatni. De nekem? SEMMI. Szánalmas vagyok. Gyűlölöm magam. És semmi kilátásom, mihez kezdhetnék. Így munkát sem kapnék sehol, mert ennyi idősen sem értek semmihez. És csak megalázó lenne mindenhol. Milyen élet várna rám így a továbbiakban?


L


2015. febr. 1. 10:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ne gondold, hogy nincs semmi a kezedben. Van érettségid és felsőfokú nyelvvizsgád, ez sokkal több, mint gondolod.
2015. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Hívj fel néhány nyelviskolát, úgy tudom ott diploma nélkül is adhatsz órákat, hiszen felsőfokú nyelvvizsgád van. (Nem baj, ha nincs meghirdetve állás, hívd fel őket, nem mindent hirdetnek meg.)


Nem lehetne megkérdezni a tanulmányi osztályt a fősuliról, hogy esetleg visszamehetnél folytatni a tanulmányokat? Egy-két telefont ez is megér.


Esetleg felvételizz nyelvszakra, azzal szinte biztos fogsz találni majd állást!


És szóba jöhetne pl.: egy idegenvezető tanfolyam is.


Adj fel hirdetést, hogy nyelvvizsgára felkészítést, fordítást vállalsz.


Szerintem vannak lehetőségeid! :)

2015. febr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem válaszoltál a 20-as kérdéseire. Épp munkát ajánlott volna Neked.
2015. febr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!