Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lemondhat az anya a gyerekről...

Lemondhat az anya a gyerekről az apa javára?

Figyelt kérdés

Ismerős kérdés lehet mert kiírtam másik témához de nem kaptam érdemi választ.

A kérdéshez nem védekezésről, és felelőtlenségről szóló választ kérek.

Gyereket várok. Én örökbe szerettem volna adni, mert se a kapcsolatunkat nem érzem elég erősnek arra hogy gyereket vállaljak. Az apa el tudja tartani én nem.

Vele szemben nincs esélyem hogy megkapjam a kicsit, így végig se csinálnám a procedúrát.

Tehát lemondhatok róla valahogy? Ha igen hogyan tehetem?

Köszönöm.


2015. febr. 1. 18:01
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Minek kellenek neked az abortusz ellenesek? Gondolom az előző kérdésénél rászállhattak azért írta ide.

Érthető ha az ember szorult helyzetben tájékozódni akar.

Elvetetni nem akarta ez érthető, örökbe akarta adni ez is elfogadható, és komolyan ha a 12 hét előtt eldöntöd hogy örökbe adod mert megvannak az okaid és a párod is elfogadja ezt és emiatt nem mész abortuszra, utána pedig a párod meggondolja magát és belekényszerít hogy olyan lehetőségek közül válassz ami nincs ínyedre, az egy oltári csúnya és nehéz élethelyzet.

Mindenesetre ezerszer átfogod szerintem ezt gondolni addig pedig érdeklődni érdeklődhetsz gyámügyön védőnőnél, ingyenes jogi tanácsadáson. De nem hiszem hogy egyaránt le tudsz mondani a jogaidról és kötelezettségeidről, mert ez már nem örökbe adás.

2015. febr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!