Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelki ismeret furdalásom van,...

Lelki ismeret furdalásom van, mert a családom majd alig fog találkozni a gyerekemmel. Tehetek ellene vmit?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok,még nem szültem meg. Mi 160 km-re élünk kb az én otthonomtól,mivel páromat ide köti a munkája. Az ő családjából szinte mindenki kinn él Németországba.


Néha belegondolok hogy mennyire nehéz lesz így egyedül,mindenféle segítség nélkül. Az eszem tudja h nem érdemes haza költöznünk,mert nem biztos h ott párom talál munkát,itt meg biztos munkahelye van. És már most rosszul érzem magam tőle,h milyen keveset fogják látni a családtagjaim a gyerekünket.

Persze lehet mondai h jöjjenek k,de sajnos nincsenek olyan anyagi helyzetbe h megtehetik azt h vonatozzanak egy hétvégére. Meg azért annyira mi sem állunk jól anyagilag h kifizessük mindenki vonatjegyét.

Szeretnénk majd venni egy autót,h gyakrabban haza tudjunk látogatni,de kitudja h sikerül e. Azért az sem olcsó,plussz fenntartani.

Meg tervbe van h ha már nagyobb lesz a babánk,akkor kimegyünk mi is párom családja után(tudnak segiteni lakást és munkát szerezni). Onnan még kevesebbszer tudunk majd hazajönni. Olyan rosszul érzem magam ilyenkor mikor ez eszembe jut :(

Pedig aztán már jó ideje nem lakok otthon,de mig nem voltam terhes,akkor havonta vagy két hetente haza mentem. De babával már nem lesz olyan egyszerű az utazgatás se


2015. febr. 3. 18:16
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
25%
Milyen kár, hogy a kérdezőt nem lepet 0-ra pontozni!
2015. febr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
86%
milyen kár h ennyi nyomi válaszol itt.. a kérdezőnek van igaza
2015. febr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
84%

Sikítva sírok a röhögéstől. :D Mennyi bar*m van errefelé! Mindjárt felhívom anyámat, és megmondom neki, hogy kész, vége, nemsoká nem lesz a családom, örüljön ha képen látja az unokáját, mert mi egy család leszünk a házasság és a gyerek szent kötelékében a párommal és a gyerekkel, ne is próbálja befúrni magát. :D :D :D

Gerincfordulásból vett lendülettel röhögném orcán azt, aki ezt így gondolja, és komoly képpel elő is adja nekem.

2015. febr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Nagy az Istenke állatkertje, és egyre szűkebb a ketrec :-)

Amúgy 2 kötözködő félnótás locsogott 3 oldalon át csak.


Érthetőek az érzéseid kérdező, és természetesen mind a szüleid, testvéreid, stb, a családod maradtak attól még, hogy férjhez mentél, és gyereketek lesz. Ti 3-an lesztek egy család, és mindkettőtöknek azok maradnak a saját családja is. Ha nem így van, már hallottunk volna a törvényi változástól :-)

egyébként szerintem ha te eddig is hazajártál, abban a baba nem fog megakadályozni. Lehet utazni kisbabával is, és nem csak autóval. Keresztfiamék Nürnbergben laknak, ők 2-3 havonta hazajárnak, igaz anyagilag megtehetik. A nagyobbik gyerek 6 hetes volt mikor először jöttek, a kisebbik 4. Hozzá vannak szokva az utazáshoz, általában éjszaka jönnek, és végigalusszák a gyerekek. Ha anyagilag megengedheted magadnak, nem foszd meg a családodat magatoktól, menjetek minél sűrűbben HAZA. És direkt írtam, hogy haza, mert az ember a szülői házba mindig haza megy, még 40 év házasság, 3-4 gyerek, és saját otthon mellett is!

2015. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Ne pörögj ezen kérdező. Mi is kb 200 km-re laktunk a nagymamámtől, és nem volt gáz. Sajnos már régen meghalt, de még mindig emlékszem, mennyire imádtunk a maminál lenni, nála tölteni az egész nyarat, ahelyett, hogy minden nap csak átugrottunk volna 5 percre. Most legalább már van net, telefon, facebook, skype, meg hasonlók, akkor még nem volt, csak a posta. És bár anyámék, és a testvéreim 400km-re laknak, karácsonyoztunk már úgy együtt, hogy mindenki a saját otthonában csak simán, és kényelmesen bekapcsolta a skypot. együtt voltunk, mindenki látta a másikat, ahogy a postán eljuttatott ajándéknak örül, és beszélgettünk késő estig. Közben persze meg mindenki otthon volt, kényelmesen. persze így nem lehet megölelni a másikat, meg puszit adni, de szinte csak ez volt, ami hiányzott.
2015. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!