Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelki ismeret furdalásom van,...

Lelki ismeret furdalásom van, mert a családom majd alig fog találkozni a gyerekemmel. Tehetek ellene vmit?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok,még nem szültem meg. Mi 160 km-re élünk kb az én otthonomtól,mivel páromat ide köti a munkája. Az ő családjából szinte mindenki kinn él Németországba.


Néha belegondolok hogy mennyire nehéz lesz így egyedül,mindenféle segítség nélkül. Az eszem tudja h nem érdemes haza költöznünk,mert nem biztos h ott párom talál munkát,itt meg biztos munkahelye van. És már most rosszul érzem magam tőle,h milyen keveset fogják látni a családtagjaim a gyerekünket.

Persze lehet mondai h jöjjenek k,de sajnos nincsenek olyan anyagi helyzetbe h megtehetik azt h vonatozzanak egy hétvégére. Meg azért annyira mi sem állunk jól anyagilag h kifizessük mindenki vonatjegyét.

Szeretnénk majd venni egy autót,h gyakrabban haza tudjunk látogatni,de kitudja h sikerül e. Azért az sem olcsó,plussz fenntartani.

Meg tervbe van h ha már nagyobb lesz a babánk,akkor kimegyünk mi is párom családja után(tudnak segiteni lakást és munkát szerezni). Onnan még kevesebbszer tudunk majd hazajönni. Olyan rosszul érzem magam ilyenkor mikor ez eszembe jut :(

Pedig aztán már jó ideje nem lakok otthon,de mig nem voltam terhes,akkor havonta vagy két hetente haza mentem. De babával már nem lesz olyan egyszerű az utazgatás se


2015. febr. 3. 18:16
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
20%
Nem!!!
2015. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

19:29-es hát akkor mi az anyukám,ha nem a családtagom?


Ha valakinek párja van,meg gyereke,azt jelenti h azokat akikkel együtt nőtt fel,felnevelték,le kell sz.arni? El kell felejteni?


Nem értem miért kell itt kötekedni amúgy.

2015. febr. 3. 19:32
 13/35 anonim ***** válasza:
15%
Pedig tényleg nem családtag. Csak rokon. Az anyósodat is családtagnak tekinted, aranyos?
2015. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Nem,az anyósomat nem tekintem családtagnak,nekem ő csak rokon. Ő a férjem édesanyja,neki családtagja.


Szerintem attól h vkinek férje és gyereke van,az anyja,testvére,még ugyanúgy a családja része.

2015. febr. 3. 19:42
 15/35 A kérdező kommentje:

De nem értem attól függetéenül még mindig h miért kell kötekedni.


Nekem rosszul esik h a távolság,a pénz,és a muka miatt a családom tagjai alig fogják látni majd a gyerekemet.


Nem mintha párom családtagjai többet látnák,ők még messzebb is vannak. De tekintve h tervbe van az h mi is ki költözünk,ők vhogy jobb pozicióban vannak ugymond.

2015. febr. 3. 19:44
 16/35 anonim ***** válasza:
15%
Sajnálom a férjedet és a gyerekedet. Te magad vagy a legnagyobb gyerek!
2015. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
22%
Elég gyerekes a gondolkodásod kérdező. Tehát van a te családod, meg a férjed családja. Akkor TE, a FÉRJED meg a GYEREKETEK kinek a családja?
2015. febr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom h vagyunk mi egy család(én,párom,férjem),de attól még neki és nekem is vannak családtagjai.


Nem mondom azt az édesanyámra h ő csak a rokonom,nekem ő a családom tagja maradt.


Lehet h én gondolkodom rosszul,de nem érdekel igazából h ti mit bunkóztok itt.


2 ember volt gyakorlatilag aki normálisan tudott nekem válaszolni,nekik köszönöm szépen h megértették a problémámat.

2015. febr. 3. 19:58
 19/35 anonim ***** válasza:
21%
A te családod három főből fog állni! Te, a férjed és a gyereked. Ha ezt nem érted, ne szülj véletlenül se!
2015. febr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

Értem én hogy 3 főből fog állni a családom,de attől még rosszul eshet ha gyerekem a Nagymamáját alig fogja látni,nem?


A kérdésem is erre irányult tulajdonképpen h rosszul esik h a gyerekem alig fogja ismerni az én részemről a nagyszüleit,nagynénjét,unokatestvérét,dédimamáját.


Itt meg jöttök azzal kb h felejtsem el h van anyám,testvérem,unokahugom,nagymamám, mert már most nekem 3 fős a családom és a többiekkel nem kell foglalkozni

2015. febr. 3. 20:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!