Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemrég összefutottam az...

Nemrég összefutottam az apámmal, aki 15 éve lelépett. Nem akartam látni, nem érdekelt, nem éreztem semmit. Járt már valaki hasonló cipöben?

Figyelt kérdés
aki volt hasonló helyzetben.... mit éreztetek? hogyan dolgoztátok fel? nem értem mièrt, de azóta egyre nyugtalanabb, lehangoltabb vok.... 17/F

2013. aug. 13. 11:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is olyan 15 éve nem látott anyámmal futottam össze. Semmit nem éreztem, számomra ő is olyan idegen volt mint bárki más. Nem érdekelt. Elment mellettem ahogy aznap elment mellettem másik 100 idegen ember.

Tudod én úgy vagyok ezzel, hogy akinek én nem hiányzom, az nekem sem hiányzik..

2013. aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nyugtalan vagy, mégiscsak az apádról van szó. Hasonló cipő mondhatjuk, én azért úgy egyszer-egyszer találkoztam vele, de lényegében ő sem volt rám kíváncsi soha. 22 éves vagyok, és én sem dolgoztam fel. Pedig volt rá kb 18 évem.


Te döntöd el, hogy akarod-e még látni, vagy ennyi elég volt belőle egy életre. Én az utóbbi mellett döntöttem.

2013. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"azóta egyre nyugtalanabb, lehangoltabb"

Ez azért van, mert az ember szeretné megérteni, ami történt vele, de ez egy nagyon nehéz munka a 4 éves kor előtti tartamra nézve. Talán egy kicsit túl korán is ért ez, és összetörtél alatta. Ismerősöm 28 évesen óriási erőfeszítést tett, hogy felkutassa 1 hónapos korában külföldön eltűnt apját. Nagyon fontos volt: a beszélgetést pedig úgy érezte, jellegtelen volt. Valójában nem volt az, mert elkezdte feldolgozni a feldolgozhatatlant, és a tudatalatti (sötét, lehúzó) terület világosodott általa.

2013. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

17 éves vagy, s a párod 15 éve lépett le?


Ugyan, kedves, "nyeretlen" kétéves korodban már rosszalkodtál?

:-))

2013. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
??
2013. okt. 28. 19:54
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
4-es, te mi az anyám kínjáról beszélsz??!! Olvasd már el mégegyszer ... Egy fiú (!!) találkozott az apjával(!!) 15 év után ....
2013. okt. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ismerek egy lányt, most olyan 20 éves, akit beadott az anyja az intézetbe mikor megszületett. Egy helyi családhoz nevelte, olyan 17évesen találkozott az anyjával az utcán, tudta ki ő. Odament és olyan pofont adott neki, hogy beborult a kerítésbe, pedig a lány maga sincs 40 kg, na hát ki hogy. :)
2013. okt. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
hát.... szerintem még annyit sem érdemelne..
2013. okt. 29. 19:59
 9/17 anonim ***** válasza:
Barátnőm apja lelépett egyik napról a másikra mikor három éves volt, vitte a kocsit és mindent ami mozdítható volt. Tizenpár év után az apuka egyszer csak küldött neki egy ajándékcsomagot külföldről. Barátnőm úgy volt vele, hogy ha már eddig nem támogatja, akkor most elfogadja amit ad, de nem hagyta hogy bármilyen szinten is beleszóljon az életébe.
2013. nov. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is hosszú időre 20 év körül volt, amíg nem láttam az apámat, nem kereset soha....hideg érzéseim voltak.Nem gyülöltem, de nem is ragaszkodtam hozzá. Fel a fejjel, nem volt része az életednek, hagyd!
2013. nov. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!