Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnatok egy amerikai...

Elfogadnatok egy amerikai utat ugy, hogy a parotok szulei fizetik?

Figyelt kérdés
Masfel eve lennetek egyutt a parotokkal amikor az utazas tortenne. Te egy ilyen utat nem engedhetnel meg magadnak, nekik nem okozna problemat a penz. A szulok ajanlanak fel.
2015. febr. 11. 18:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Körülményektől függ, de ha amúgy jó a kapcsolat, és komolyan gondolom a párommal, akkor igen.
2015. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
33%
Ha no vagyok akkor igen, ha ferfi akkor helyzett fuggo
2015. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Régóta együtt vagytok, nyilván ők is komolynak gondolják a kapcsolatot, biztosan szeretnék szeretnék, ha a fia megoszthatná veled ezt az élményt. Ha nem okoz nekik gondot, akkor elfogadnám.
2015. febr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Ha jóban vagytok és nem hándálják fel, akkor miért ne?
2015. febr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%
Nőként igen, ha férfi lennék akkor megfontolnám.
2015. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
NEm értem, férfiként miért lenne probléma?
2015. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Ez a kapcsolatotoktól függ, csak te tudhatod mit fogadhatsz el tőlük, és mit nem. Miért feltételes módban írsz, csak sejtés, hogy fel fogják ajánlani?
2015. febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Ha jó a kapcsolatom velük és tudom, hogy nem sajnálatból vagy felvágásból fizetik, akkor igen. Ajándékot nem csak adni, elfogadni is tudni kell.
2015. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat!


Igen, ez csak sejtheto de voltak elegge egyertelmu celozgatasok plusz a multban mar felajalnottak egy utat de azt visszautasitottam... Mar banom de akkor ugy gondoltam, nem voltunk annyi ideje egyutt, hogy elfogadhattam volna.

2015. febr. 11. 18:32
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
6: ha nekem szólt a kérdésed, azért mert férfiként nem biztos, hogy évek múlva, ha épp hullámvölgybe van a kapcsolatunk a párommal, akkor vissza akarom hallani a szülőktől, hogy férfi létemre ők utaztattak minket. És nem probléma, viszont megfontolnám attól függően, hogy milyenek a szülők, várható-e ilyesmi tőlük a későbbiekben.
2015. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!