Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elfogadnátok? Vagy hogyan...

Ti elfogadnátok? Vagy hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

A nővérem Máltán él a férjével. Ő nem keres sokat, a férjének viszont sok pénze van. Nem az a tpikus gazdag, akin látod, hogy az, mert egy kis lakásban élnek, és nincs drága autójuk, viszont sokat utaznak együtt minden felé. Nagyon örülök, hogy megtalálták egymást. A pasi tipikusan olyan típus, aki nem tud elfogadni, viszont nagyon szeret adni, és egyébként is nagyon jó a természete, kedves, és nagyon boldoggá teszi a nővérem. Támogatja mindenben, és azt nézi mindig, hogy neki mi a jó.

Most meghívott a nővérem engem és anyukámat, hogy töltsük ott a Karácsonyt. A repjegyet ki tudjuk fizetni, a szállodák viszont nem valami olcsóak, és ők ragaszkodnak hozzá, hogy egy hozzájuk közel eső, szép szállodában legyünk elszállásolva, amit ők akarnak kifizetni, pontosabban a férje, mert a nővérem gyakorlatilag a hobbijából él kint, meg néha angolra tanít ismerős gyerekeket, amiből nincs túl sok bevétele. Ez szinte mindigis így volt, amióta megismerkedtek.


Nekem gondot okoz az, hogy elfogadjam, hogy a férje fizesse a szállásunkat. A hotel gyönyörű, és tök jó nyaralás lenne az egész, meg együtt lennénk végre, de nem tudom, hogy ezt mégis hogyan fogadhatnám el. Nekem van saját keresetem, és valamennyi félretett pénzem, de azt lakásra tettem félre. Ti mit tennétek az én helyemben? Elfogadnátok? Kereshetnénk másik szállást is, de az is túl sok lenne, tehát vagy elfogadjuk, vagy nem tudunk menni. A nővérem folyton azzal jön, hogy a férjének ez egyáltalán nem gond, sőt, azt akarja, hogy a nővérem boldog legyen, és akkor vboldog, ha mi minél többet ott vagyunk. Egyszer már fizetett nekünk így egy hetet, amikor még kb. semmi bevételem nem volt, de annyira akartam menni, hogy így is belementem, de akkor sem szívesen. Ti elmennétek?



2014. nov. 4. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem menj el!Ha ők ajánlották fel, akkor semmi gond.Nálunk ugyanez a helyzet, és az én férjem is fizetett szállodát.Sőt pl ha hazamegyünk, mindig mi hivjuk el a családomat és a nagyon közeli barátokat étterembe.Miért fizettetnénk velük, mikor nekünk ez semmiség, nekik meg nagy kiadás lenne?Szóval nyugodtan fogadd el.
2014. nov. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne fogadnám el? Ők ajánlották, nekik nem gond, és együtt tölthetitek a karácsonyt.


Még csak nem is egy aktuális pasija, hanem a házastársa, férje a nővérednek, a családotok tagja.


Habozás nélkül fogadnám el.

2014. nov. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Nő vagy?
2014. nov. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, miért?
2014. nov. 4. 16:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha adnak, fogadd el, ha ütnek, szaladj el.
2014. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:D
2014. nov. 4. 17:03
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát még emésztem egy kicsit a dolgot. Valószínűleg el fogom fogadni, csak még magamban valahogy le kell ezt játszani. Nagyon bennem van az, hogyha valaki ad valamit, akkor azt illik visszaadni.
2014. nov. 4. 17:04
 8/11 A kérdező kommentje:
*mármint viszonozni
2014. nov. 4. 17:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell mindent viszonozni. Fogadd ezt ajándéknak.
2014. nov. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fogadd el!!!
2014. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!