Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Elfogadnátok ha a 24...

Szülők! Elfogadnátok ha a 24 éves lanyotoknak 37 éves barátja lenne?

Figyelt kérdés
éves barátja van? A fiú egyébként végképp nem néz ki annyinak, így amikor megismerkedtek a lánnyal, a lány nem tudta hány éves...miután megtudta a korát, tidta hogy nem kellene belemennie, de akkor már késő volt, egymásba szerettek...már több mint egy éve együtt vannak, kezdetben titkolták a kapcsolatot a szülők elöl, de észrevehetően boldogok...ti mint szülők ezt elfogadnátok?
2014. nov. 23. 23:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

El.

Egyrészt, mert nem gyerek már, semmi közöm a választásához. Ha ő boldog én attól vagyok boldog.

Másrészt nálunk ugyanez a felállás, elég képmutató magatartás lenne a részünkről, ha elleneznénk.

2014. nov. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadnám, mert az én szüleim is elfogadták pedig 22 voltam. De pont ezért tudom, hogy hossztávon nem fog működni.Nekem mondjuk így is megérte mert imádom a közös lányunkat, nem haraggal váltunk el, mai napig nagyon jóban vagyunk.Csak egyszerűen mint házastársak nem tudtunk tovább funkcionálni (8 év), és ebben nagyon benne volt a korkülönbség.
2014. nov. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne fogadnám el? Felnőtt ember. Nem az én életemet éli, hanem a sajátját.
2014. nov. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a párommal összejöttünk, Ő 17 volt én meg 33 - és a szülei elfogadták... ez volt 18 éve. Ebből szerintem nyilvánvaló, hogy én is elfogadnám, természetesen.
2014. nov. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem örülnék.

1 év meg még semmi. Én abban bíznék, hogy majd egy korban is hozzá illő fiút talál.

2014. nov. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Na persze nem tiltanám, nyilván értelmetlen is lenne, a pasit is elfogadnám, ha valóban rendes, de nem ejtenék könnyeket, ha szakítanak.


Még az előző voltam.

2014. nov. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Addig amíg a lányom boldog, és nem jön sírva haza kék-zöld foltokkal, hogy a barátja ököllel mutatja meg a szeretetét addig nem érdekel, hogy 10 évvel idősebb férfi a barátja. Ha boldog akkor nem állok a boldogság útjában.
2014. nov. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 éves voltam, mikor összejöttem az akkor 29 éves - azóta már - férjemmel. Ezek után hogy ellenezhetnék egy ilyen kapcsolatot? :)
2014. nov. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira nem durva. Vagyis években sok a különbség, de a lány már 24 éves, vagyis bőven felnőtt, a férfi meg még bőven fiatal férfikorban van. Ha boldogok, nem kell ezen problémázni.
2014. nov. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
A lánynak korábban volt korban hozzaillo fiuval kapcsolata, es tobb probalkozasa is, de ennyire jol egyikkel sem jott ki...es azzal vedekezik hogy a vele egyidos fiuk gyerekesek es nem tudnak viselkedni.
2014. nov. 24. 00:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!