Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együttélés után jöttem rá,...

Együttélés után jöttem rá, hogy nem működik?

Figyelt kérdés
Ha van itt olyan, akinek úgy lett szakítás a kapcsolatából, hogy már együtt laktak, örülnék, ha mesélne. Mi volt az ok, meddig küzdött hogy működjön, és milyen volt a felismerés, hogy vége...Én most teljesen össze vagyok zavarodva....

2015. febr. 12. 08:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
52%
14: azért veled nem lehet könnyű együtt élni. Merre van fordítva a wc papír??? Szennyes tetejére rakott zokni már válóok?? Jesszusom...
2015. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
73%

14-es vagyok.


Nyilván nem komolyan kell venni a wc papírt, de a hasonló apró kicsi dolgokon elcsúszhat egy párkapcsolat. Vannak azok a dolgok, amik egy idő után, bármilyen nevetségesek is, az agyadra mennek a párodban. Erre jó az együtt élés, kitapasztalni a dolgokat.

A zokni se lenne alapvetően válóok, de ha ez a huszadik apróság, ami napi szinten előfordul, akkor azért valljuk be, senki nem rózsás mosollyal az arcán, nevetgélve mondja a párjának, hogy "jaj, te kis huncut, hát nem megbeszéltük...". Főleg ha vendégek is jönnek, és neked épp nem volt 20 perced hazaérkezés után, hogy a párod (nem a gyereked, a párod!) után elpakolj, miközben ő otthon volt egész nap, teszem azt.

Amúgy köszönöm szépen, elég könnyű velem élni.:) Meglepően toleráns vagyok, és nagyon könnyű velem, az évek alatt számtalan szoba és lakótársam volt, mindenki ezt mondta. (Pedig volt, hogy hatan laktunk egy szobában. :) )Egyedül az exemmel voltak súrlódási felületek, de az is inkább azért, mert maga a párkapcsolat se volt az igazi.

De ebből az "apró dolog, de az agyamra megy" dologból okulva viccesen, tréfásan ugyan, de megbeszéltem a mostani párommal a dolgokat.


Kérdező, nem nem normális, amit csinál. De az összeköltözés épp ezért van, hogy házasság előtt tudd, jó-e ez mindkettőtöknek. Ha tud változtatni, változtasson. Nyilván kérdezd meg, neki van-e olyan dolog, ami nem tetszik, amiben neked kellene változnod.

Ha nagyon nem megy, akkor viszont felesleges erőltetni, csak megutálnátok egymás.

2015. febr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 mi a fene ***** válasza:
Hát igen erre jó az együtt élés. Mindenki okuljon belőle.
2015. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

ezt a kérdést mintha én tettem volna fel :)

Hasonló cipő-hasonló civódások!


Páromra anyukája szerint egy rossz szót nem szólhatnék,pedig minden napom egy harc! Folyamatos kisebb nagyobb apróságok ,ami miatt már inkább idegesítő 5 éveshez hasonlítanám azt az embert akivel le akartam élni az életemet ezelőtt 2 évvel!


-Kezdve a reggellel ,amíg ő elkészül ( reggeli,wc,fürdés,hajigazítás) addig én bevetem az ágyat,elrakom/kikészítem az ebédet,elviszem a kutyát a reggeli sétára,ha ezek után még van időm ( ami persze sosincs) akkor reggelizek,de ő ekkor már kint ül a kocsiban és várja ,hogy mikor megyek,ha nem sietek akkor vissza indul értem,hogy hol vagyok már!

Ha megkérem ,hogy segítsen a telefonját nyomkodja -neki fontos dolga van.

Ezzel a reggeli rituáléval már rosszul indul a napom :)


- Délután munka után bevásárlás!

Ő nem jön be ,mert egész nap emberek közt van és idegesítik ( leszögezem én is és még sok ezer ember rajta kívül minden nap emberek közt van :) )

Ha be is jön,siessünk,mit nézegetek,telefont nyomkodja,szólok hozzá nem figyel, kérdezem mit szeretne vacsizni,mit kíván mert rendes barátnő lévén szeretnék a kedvébe járni-neki mindegy csak menjünk már


-haza érünk -gatya póló ledob a kanapéra ,telefon nyomkodás,pihenés,mert ki kell pihennie a munkába töltött időt


Délután ,este szólok hozzá vagy a laptopot nyomkodja vagy fontos dolga van,most nem ér rá!

Kérek valamit 2-3x nincs reakció,negyedszerre már hangosan,akkor azt mondja,hogy mindjárt, úgy negyed óra múlva újra szólok,akkor is mindjárt...na utána üvöltök :)

nem titkolom,elszakad a cérna!

akkor persze duzzogás van, én így vele ne beszéljek,ezt a hangot ne engedjem meg vele szemben stb.



Közös program? nagy nevetések? ugyan,már csak álom.

Pont olyan álom,mint : a virágot kapni csak úgy,összebújás,mert szeretjük egymást....


Következő hetekben folyamatosan vizsgázom!

Oda kell tennem magam agyilag,de úgy nem megy,ha nekem minden nap főznöm kell rá,mosogatnom utána!

Én viszem a háztartást,a bevásárlást,ha valami elintézni való van,akkor én úgy is arra megyek csináljam már meg....

Annyit kértem ,hogy segítsen egy kicsit!

Süssön ki pár "műhusit" ,krumplit,hogy nekem a főzéssel már ne kelljen törődnöm,rakja be a mosást,teregessen ki!

Semmi... ha megcsinálja akkor pedig nagy duzzogva!


De mikor neki vizsga van,akkor én maradjak napokig csendben,ne hangoskodjak,ne kapcsoljak zenét,tv-t,hozzak enni,hozzak inni!


Na ebből tegnap lett elegem!

Mondtam neki fel is út le is út,nem akarom a következő 60 évemet egy olyan emberrel tölteni ,aki nem támogat semmiben!


Most persze jön a kedvesség,meg elviszi ő sétálni a kutyát,elmosogatott ma,ki van mosva és teregetve,sőt még a fürdőt is kitakarította!


DE most is az van a fejemben,hogy ezt hányszor játszuk még el?

Közelebb vagyok a 30-hoz ,mint a 20-hoz,igenis egy pasi tudjon már magáról gondoskodni,odafigyelni a másikra és nem csak akkor amikor már üvöltök!!!


Ha most nem támogat mi lesz a gyerekek megszületése után?

2015. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Utolsó: Igen, én is ettől félek. Most összekapta magát, mert érezte, hogy rezgett a léc...de vajon meddig? És tényleg, mi lesz, ha lesz gyerek..?

Nálunk a szex sem az igazi már...

2015. márc. 5. 12:41
 26/26 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok !


Nálunk sincs semmi intimitás,pedig az ember azt gondolná,hogy 2 év után még ezzel nem lehet gond!


Most nálunk is összekapta magát,de ideig óráig fog ez működni!

Tegnap -tegnapelőtt máris visszafejlődött :)

Mosogató tele,ruhák a földön,morzsa mindenhol,üres tányérok-poharak a lakásban

2015. márc. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!