Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együttélés után, munka miatt...

Együttélés után, munka miatt távkapcsolatban kerültünk, megbeszéltük, hogy reggelente hívjuk egymást, és este pár órát beszélünk skypon. Miért nehezményezi mégis és miért feszűlt?

Figyelt kérdés
2 hetente tudunk találkozni 3-4 napot,mielött elindultam,lefektettük a "szabályokat",és megeggyeztünk,hogy reggel munka elött és este beszélünk skypon.De esténként már 9-kor nyavajog,hogy fáradt és aludna,meg minek ennyit beszélni.Nem szoktunk sokat,1-1.5 óra kb.Nagyon rosszul esik,mert amikor ott vagyok,vagy is együttélés alatt,általában olyan 11 körül feküdtünk le aludni.Miért nehezményezheti a dolgot?Titeket ez nem zavarna,vagy nem esne rosszul?
2015. febr. 13. 10:34
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Neki mindig az volt a baja,hogy én sokat beszélek:)De most erre mit lehet mondani?Én szeretek kommunikálni.:)
2015. febr. 13. 12:15
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a komenteket, de saját tapasztalatból mondom, hogy naponta 5 percben kényelmesen el tudjuk mesélni a napunkat, ha nem történt semmi kirívó. Én külföldön élek, a családdal skype-olok, de heti kettő, max három alkalom, és így is a harmadiknál már javarészt hümmögünk, hogy hát igen, ennyi, nem tudok mást mondani.

Napi 1-1,5 óra... szétunnám az agyam, akármennyire is szeretem őket. Mit lehet ennyit beszélni skype-on?

Személyesen persze más, úgy nekem is jobban jár a szám, meg persze szét lehet osztani, mert ott van a másik melletted, de skype-on?


Próbáljátok meg azt, hogy telefon oké, az marad minden reggel, de csak 2-3 naponta skype-oltok. Hátha. :)

2015. febr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
kérdező, szeretsz beszélni, oké, de másfél órán keresztül folyamatosan csak mondod mondod mondod és mondod...? Hát akármennyire is szereti az ember a másikat, van egy határ, amikor már sok! Ne felejtsd nem ugyanaz kommunikálni vagy vég nélkül locsogni!
2015. febr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!