Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rákérdezzek vagy inkább...

Rákérdezzek vagy inkább tegyek úgy, mintha nem tudnék semmit?

Figyelt kérdés

A férjemmel nem működött jól a házasságunk, így elváltak útjaink. Ő az ország másik végébe költözött egy munka miatt. A gyerekekkel nem tartja a kapcsolatot, néha ugyan utal valamennyi pénzt, de nincs benne rendszeresség.

Egyik barátnőm szülei arra laknak, ahol most ő él és a barátnőm mikor náluk volt karácsonykor, meglátta őt a mostani élettársával. A barátnőm kiderítette, hogy hogy hívják és tudom, hogy nem kellett volna, de kíváncsi lettem rá és megnéztem a profilját egy közösségi oldalon.

Néhány napja megint arra tévedtem és megláttam, hogy egy uh képet tett fel, hogy első babájukat várják és áradozik, hogy megkérték a kezét és hamarosan esküvő stb. Bevallom ezen meglepődtem.


Ilyen esetben nekem kellene valami lépést tennem vagy hagyjam a csodába az egészet?


2015. febr. 13. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Hagyd! Ha elmondja ő akkor gratulálj, méltósággal viseld és ennyi.
2015. febr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell semmit tenned, nincs közötök egymáshoz.

Nem tudom, hogy a rendszertelen pénzküldés mint jelent, de ha nem kapják meg a gyerekek, ami jár, akkor szólnék.

2015. febr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem is tartjátok a kapcsolatot, akkor minek? Mire akarnál rákérdezni? Arra,hogy igaz-e, hogy tényleg jön a baba meg esküvő lesz? Elég furcsán jönne le.. :-/
2015. febr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Őőő, semmi közöd az exed új életéhez!
2015. febr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"... így elváltak útjaink"


Ezalatt azt is érted, hogy már a bíróság is kimondta a válást?

2015. febr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

ha a lépés tevésnél a gyerektartásra gondolsz és nincs hivatalos nyoma eddig, akkor érdemes lenne

mert ha eddig rendszertelen volt és nem is érdeklődik a gyerekei iránt, akkor várhatóan a rendszertelenből a semmi lesz...magánemberként nem hiszem, hogy bármi lépést kellene...minek...lehet tudni mire számíthat az új asszony

2015. febr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerektertàsd szerintem a gyerekek èrdekèben rendezd, de magànèletèbe ne szólj bele.
2015. febr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Janka néni ***** válasza:

Elváltak útjaitok.

Akkor ne nézegesd a barátnőjét/élettársát, az életükkel ne foglalkozz! Nem tudom mit szólnál hozzá, ha ők is hasonlóan tennének?

A gyerektartást tereld rendszeres és megbízható mederbe. Ez a dolgod és a kapcsolattartást, ha az apa kívánja biztosítsd,támogasd.

Egyébként mit akartál tenni? bejelentkezel az új asszonynál? És...?

2015. febr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

A kedves draga baratnok, jol tudjak keverni a sz@@rt.

Gyerektartast meg hivatalosan kerd tole, de mi kozod hozza, hogy hogy eli az eletet?

Szerintem te meg mindig oda vagy erte, visszavarod.

2015. febr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Félreértettetek! Én nem akarok beleszólni az életébe! Nem az élettársával akarok beszélni, hanem a férjemmel.


Gondolom, ha esküvőt akar ahhoz előbb el kellene válnunk, akkor viszont a hitelt is rendezni kellene, meg a szocpolt.

A gyermekelhelyezés sem lett bíróság előtt rendezve, ezt is meg kellene beszélnünk, mert esetünkben ez sem épp egyszerű.

2015. febr. 13. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!