Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rákérdezzek vagy inkább...

Rákérdezzek vagy inkább tegyek úgy, mintha nem tudnék semmit?

Figyelt kérdés

A férjemmel nem működött jól a házasságunk, így elváltak útjaink. Ő az ország másik végébe költözött egy munka miatt. A gyerekekkel nem tartja a kapcsolatot, néha ugyan utal valamennyi pénzt, de nincs benne rendszeresség.

Egyik barátnőm szülei arra laknak, ahol most ő él és a barátnőm mikor náluk volt karácsonykor, meglátta őt a mostani élettársával. A barátnőm kiderítette, hogy hogy hívják és tudom, hogy nem kellett volna, de kíváncsi lettem rá és megnéztem a profilját egy közösségi oldalon.

Néhány napja megint arra tévedtem és megláttam, hogy egy uh képet tett fel, hogy első babájukat várják és áradozik, hogy megkérték a kezét és hamarosan esküvő stb. Bevallom ezen meglepődtem.


Ilyen esetben nekem kellene valami lépést tennem vagy hagyjam a csodába az egészet?


2015. febr. 13. 10:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
59%

Nem ertettunk felre, hanem az utobbi reszleteket nem irtad le.

Na mindegy, csinalj amit akarsz.

2015. febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha most nem látod meg, hogy mire készül, akkor nem is akarnál elválni? Egy kicsit meglepő számomra a hozzáállásod, hitellel meg szocpollal meg mindennel együtt csak így elpárolgott a férjed, te meg ebbe szépen belenyugodtál? Hát én a helyedben sürgősen rendezném a sorokat, de nem azért, mert ő most házasodni készül (ő se százas) hanem szerintem pl az sincs rendben, hogy a gyerekeitek így nem kapnak gyerektartást, a hitelt ha te fizeted, és még házasok vagytok, ugyanúgy veszik, mintha közösen fizetnétek, szóval szerintem nagyon nem jó ez így nektek (neked meg a gyerekeknek).
2015. febr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Meg persze az is érdekes, hogy KI kérte meg az új, várandós nő kezét... én hallottam már egy-két meredek dolgot, de hogy egy hivatalosan még nős ember megkéri valakinek a kezét... hát?

De, ha a férjed ez a bátor lélek, akkor ne csinálj semmit, neki lesz ez sürgős, - majd jelentkezik, és akkor a váláskor szépen pontosan tisztázatok mindenféle függő dolgot.

2015. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!