Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házassagban történő gyerekvall...

Házassagban történő gyerekvallalas esetén ki a fontosabb szamotokra a születendő gyerek vagy a hazastarsatok?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogyha megszületik a gyerek ő a legfontosabb a szülők nagy részének. De mi történik a terhesség során? Kit ereztetek fontosabbnak a magzatot vagy a felesegeteket/ferjeteket?
2015. febr. 13. 18:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Egyik sem fontosabb a másiknál. Mindketten egyformán fontosak. A gyerek kettőnké.
2015. febr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Mindkettő egyformán fontos.
2015. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy nagyon rossz kérdés! Mindkettő fontos, mindkét ember más szerepet tölt be. Nem összehasonlítható!
2015. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség során nem sok mindent lehet kezdeni a gyerekkel azon kívül, hogy normálisan étkezel és babaholmikat veszel, de ez nem kell, hogy a házastárs iránti figyelem rovására menjen. Normális esetben a gyerekre való készülődés és a házastárssal való kapcsolat egybeesnek.
2015. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
21%
Máshogy fontos. A gyerekem belőlem van, ő mindig velem marad, míg a férj sajnos nem biztos. A terhesség alatt féltettem, de az még szerintem más.
2015. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%

Amíg a hasban van, szerintem kevés nőnek van oltári nagy kötődése a gyerekkel, így értelem szerűen ott még nincs változás.

Ahogy megszületik, illetve ahogy egyre nő a gyerek, szerintem egyre nagyobb lesz a kötődés. Buta az a férfi, aki döntés elé akarja (még ha csak elvi kérdés szintjén is) állítani a feleségét, hogy ki a fontosabb. Mert értelmes ember erre azt a választ fogja adni, hogy a gyereke. Okos férfi nem tesz fel ilyen kérdést még elvi síkon sem, egyszerűen szereti a családját és két ember fogja őt viszont szeretni!

2015. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
A gyerek nem marad veled mindig, egy idő után saját élete lesz.
2015. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Jó esetben nincs fontosabb. Csak máshogy fontos.


Ha a gyerek eluralja a kapcsolatot, akkor rég rossz, ilyenkor lesz Gizikéből "Anyu", Jóskából "Apu", nemi élet nulla, és maximum szülőként működnek együtt.

2015. febr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%

5-ös vagyok.


Szerintem egyértelmű, hogy hogy gondoltam 7-es, de akkor megmagyarázom. A gyerekem - jobb esetben - kapcsolatban marad velem, míg a férjem ha elhagy, nem fog felhívni/eljönni. Így már jó?

2015. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Család!
2015. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!