Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Kapuzárási pánik" 27 évesen....

"Kapuzárási pánik" 27 évesen. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Most jutottam el arra a pontra, hogy muszáj kiadnom magamból!


Mielőtt mindenki szörnyülködne a címen, leírom a történetet. Kérlek részletesen olvassátok el, minden mondatot komolyan gondolok!


27 éves vagyok. Még sosem volt komoly kapcsolatom. Lazább kapcsolatom már volt +35 éves nőkkel. De a saját korosztályom egyszerűen lenéz. Jobb esetben is csak lelkitársnak, barátnak vagyok jó, de több sajnos nem lehet.


Ma belegondoltam, hogy pár év múlva 30 leszek. Életem legszebb éveit egyedül töltöttem. És valószínűleg ez így is marad. Ha 7-8 évig visszautasítást kaptam a korosztályomtól, ez a jövőben miért változna?


Legszebb éveimet magányosan töltöttem, szinte szex nélkül. És ez maradandó(?) lelki sebeket okozott.


Legalább a szex részét szeretném pótolni, ezért úgy döntöttem, hogy prostikhoz fogok járni. Nehéz döntés volt, mert nem az a típus vagyok. Viszont teljesen normális libidóm van, ezért nem jó érzés évekig szex nélkül élni. Először is kíváncsi vagyok, milyen lehet a szex egy korombéli lánnyal. És erre nincs más mód.


Persze lehet jönni, hogy milyen sz*ralak vagyok, hogy prostizni járnék, meg hogy ezért nem volt még soha barátnőm, de halkan megjegyzem: még csak most érett meg a fejemben a gondolat. Egészen idáig vártam. És nem 50-60 évesen szeretnék "felébredni", mikor már a vágyaim sem olyanok, mint most, és ki tudja a férfiasságom hogyan fog működni akkor.


Azért ebbe a kategóriába írtam ki a kérdést, mert felnőtt emberek véleményére vagyok kíváncsi, nem tinikére.


2014. aug. 26. 19:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim ***** válasza:
100%
Miért néz le a saját korosztályod? Jó helyen próbálkozol, úgy értem hol ismerkedsz saját korodbeli lányokkal? Milyen indokkal ráznak le?
2014. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/104 A kérdező kommentje:

Személyesen és interneten.


Sehol sem keltem fel az érdeklődésüket. Pedig "divatosan" öltözködök. (koromhoz illően, nem úgy mint egy tizenéves) Sportolok is. Az arcom és a magasságom átlagos.

2014. aug. 26. 19:38
 3/104 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rossz szót használtam: nem lenéznek, hanem átnéznek rajtam.
2014. aug. 26. 19:40
 4/104 A kérdező kommentje:
Nem talált. Örülök, hogy egy trollt már bevonzott a kérdés.
2014. aug. 26. 19:45
 5/104 anonim ***** válasza:
100%
Talán a dumádon kellene változtatni?
2014. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/104 anonim ***** válasza:
72%
Mi a baj, mert ha sokan csinálják ezt akkor valami hibának benned kell lenni. Lehet azok a lányok komoly kapcsolatra vágynak már nem kalandra amit te nyújtanál.
2014. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/104 anonim ***** válasza:
100%
18-20 év közötti barátnőd sem volt soha? Munkatársakkal mi a helyzet? Nincs köztük egyedülálló nő, akinél próbálkozhatnál?
2014. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/104 A kérdező kommentje:
7: én nem így látom. Én komoly kapcsolatot szerettem volna azoktól, akikkel ismerkedtem. És volt olyan is, hogy engem visszautasított, de egy pasival megdugatta magát még aznap este. Ennyit arról, hogy ki keres kalandot és ki nem :)
2014. aug. 26. 19:48
 9/104 A kérdező kommentje:
Munkatársaim 30 feletti nők. Családosok, párkapcsolatban élnek.
2014. aug. 26. 19:48
 10/104 A kérdező kommentje:
Kérdés: lehetőségek hiányában ti is prostiznátok?
2014. aug. 26. 19:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!