Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok? Korrekt ez...

Féltékeny vagyok? Korrekt ez velem szemben? Szülei otthonában elől lehetnek az párom exének fotói? Hisztis vagyok ha arra kérem pakolja el?

Figyelt kérdés

Párom akivel hérom éve élek együtt mostanában azon kapom ,hogy az iwiwen az exe reglapját nézegeti.

A szülei házában a fiús szobájában az exe képei,plüs ajándékok..stb polcon láthatók, ..hétvégei ott alváskor nem merek kipakolni a sport táskámból ,mert a szekrényében ott vannak a fényképei .Kértem már hogy rakja el ,tegye egy dobozba .

Rakja el ,hogy én ne lássam . Mivel csak hétvégeken alszunk ott . Nincs "ideje" pakolni.Persze volt olyan is amikor nem mentem el és szóltam előre .. de mikor legközelebb ott jártam . Nem változott semmi.

A számítógépe tele van a régi nyaralásukkal .. stb stb .

Korrekt ez velem ? Vagy csak én lihegem túl.?


2010. febr. 11. 16:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%

Az már a múltja, aminek semmi köze nem kellene hogy legyen a jelenhez. Ezeket a cuccokat nem kellene tárolnia, még dobozban és CD-n sem. Minek? Most gondolj bele: Előveszi a régi képeket és nézegeti, miközben veled van? Még a gondolat is abszurd.

Itt valami nagyon nem kóser, ez azt jelzi, hogy még vágyik az exre, vagy minimum az az érzés hiányzik neki, amit akkor érzett, amikor még együtt voltak.

Nekem is volt dolgom ilyen nővel, a fal körbetapétázva közös képekkel, minden szál rózsa eltéve, minden levél a fiókban, bárhová nézett az ember, ott figyelt valami emlék az exről. Normális ember ilyet nem csinál.

Én még a szakítást is megfontolnám, ha nem lenne hajlandó ezen változtatni(én szakítottam is).

2010. febr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%
egyszerűen mikor ott vagytok mondd meg neki, hogy vagy most elpakol mindent vagy felejtsen el téged. jó lenne már eldöntenie hogy a múltban él vagy a jelenben. hidd el ha látja hogy komolyan gondolod akkor elpakolja a dolgokat.
2010. febr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

nem hisztizésnek számit,nemnormális hogy kinnvannak a fényképei,plüssök

használati tárgyra még aztmondom oké,azt hülyeség lenne kidobni,de ezek...

(ezek szerint nekem örülnöm kell,hogy párom nemhogy a fényképeket,plüssöket,akármiket kidobta,mert kidobta,nem eltette dobozba,hanem gépről is törölt mindent ami létezett? bár nem a legszebb módon szakitott vele a lány,de akkoris)

nem is tudom mit reagálnék ilyenre...vagyis tudom...addig nem mennék oda,amig el nem tüntete mindent,és nem ad jó indokot,hogy minek vannak ilyenek kinn,ha engem szeret...

22/L

2010. febr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:30


Én vagyok aki irtam ezt, máshova gépeltem be mert volt egy ilyen kérdés és nem ide akart jönni csak a gépem kikapcsolt és hirtelen amikor visszajöttem nem olvastam el ujra és összekevertem!Elnézést

2010. febr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Hát igen egyre jobban megfogalmazódik mit is fogok tenni.

Tárgyilagosan kijelentem a pakolást ,ha nem teszi meg akkor a következményekkel fogja szembe találnia magát.

2010. febr. 11. 17:28
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki szeret, akkor nem fog ilyet csinalni. Lehet olyan, hogy pl. valaki nem veszi eszre, hogy megmaradt egy foto vagy valami, de amit te irsz, szandekos.
2010. febr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

3 éve éltek együtt, akkor ez bőven elvárható..mondjuk alapjáraton is el kéne rakodni, de így főleg. Mond meg neki, h addig nem mész el hozzájuk, amíg kint vannak a volt barátnője cuccai/képei, mert ez neked rosszul esik.

Én a párommal a szekrényből is kipakoltattam a cuccait, mert egyszerűen zavart, hogy abban a 'légtérben' van, ahol mi alszunk..

17/L

22/F

2010. febr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!