Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet eltúlzom, de ez számomra...

Lehet eltúlzom, de ez számomra furcsa. Miért törölte?

Figyelt kérdés
A menyasszonyomnak volt egy egyéjszakás kalandja,aki nekem is fent van a facebookon az ismerőseim között.Megosztott magáról egy képet az illető,majd a menyasszonyom megkért,hogy lépjek be a facebookjába,nézzek meg neki valamit.De arra lettem figyelmes,hogy az idővonaláról törölte a menyasszonyom a bejegyzést,amit az illető feltőltött képet.Nálam látható volt,abból következtettem arra,hogy törölte valamiért.Vajon miért?Zavarába vagy miért?Felizgatta a látvány vagy mi?Számomra ez elég zavarodott viselkedésnek tűnik,mert visszanéztem,más bejegyzéseit nem törölte.Tudom hülyeség hogy ezen agyalok,de nekem ez furcsa,hogy egy olyan ember képét törli az idővonalról,akivel már vagy 3 éve nem beszélt.Szerintetek ez normális reakció?Mi húzodhat e mögött?Számomra ez nagyon furcsa.Szerintem még érez íránta valamit,ha nem így lenne,akkor hidegen hagyná a kép.Vszinü felzaklatta.
2015. febr. 14. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nem akarta, hogy azon problémázz, hogy nála megvan az illetö képe - és a mostani reakciód alapján érthetö is. Ha még abból is cirkuszt tudsz csinálni, hoyg NEM TART MEG egy képet, akkor elég hülye vagy.
2015. febr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg az állhat a háttérben, hogy tudja milyen nyomozgatós-számonkérős vagy és jobbnak látta eltüntetni a képet, mert nem is érdekli az illető, nem akart veled felesleges vitát.

Én is töröltem pár képet, mert nem érdekel az illető, semmit se jelent. Túlkombinálod a dolgokat.


Erről a kérdésről eszembe jutott az a vicc, amikor a féltékeny feleség tüzetesen átnézi a férje ruháit, majd amikor nem talál idegen hajszálat hisztérikusan felkiált: Te szemét, már kopasz nőkkel is kikezdesz!

2015. febr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam nyomozgatni,nem is tudtam eddig a jelszavát,megkért nézzek meg neki valamit,mert nem volt otthon és egy sürgős üzenetet várt.Nem figyeltem semmire,egyszerűen automatikusan feltűnt a dolog.
2015. febr. 14. 11:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
vagy lehet a kép menyasszonyod idővonalán megsem jelent, mert ugye állítható, hogy mondju ismerpősök, vag yközeli ismerősök láthatják csak. lehet te köeli ismerőse vagy, menyed, meg csak ismerőse.
2015. febr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan ismerősök vagyunk.
2015. febr. 14. 11:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyan már ezen problémázni :)

Ha téged ennyire zavar kérdezz rá, mondjuk nekem az ilyen kalandjaim illetve egyéb exeim nincsenek is az ismerőseim között. De ettől függetlenül kicsit túlzás ezen majrézni, legalábbis nekem ez fura lenne a pasimtól..

2015. febr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Eltúlzod.

Én is letiltottam az üzenőfalamról az összes exem (oké, nem olyan sok ám ez, csak 2 pasi) bejegyzéseit, mert nem akarom nézni ezeket, nem érdekelnek. Nem vagyok már kapcsolatban velük, sose találkozunk, mit nézzem. Helyette olyanokét akarom látni, akikkel jóban vagyok.

2015. febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is beállítottam több exemre, hogy nem akarom követni az eseményeit, vagy is nem jelenik meg semmije az üzenőfalamon. Olyan ismerőseimnél is be van állítva, akik állandóan teleszemetelik a falat és olyanoknál is, akik napi háromszor tesznek fel magukról új szelfit.

Ha a párom számonkérné, hogy miért nem nézegetem az exeim képét, vagy az egyéjszakásom képét, meglehetősen érdekesen pislákolnék rá nagy kerek szemekkel és talán meglepettségemben az lenne az első kérdésem, hogy: "neked elgurult a gyógyszered?"

Inkább örülj neki!

2015. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!