Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagja a fejemhez,...

Jogosan vagja a fejemhez, hogy " te ugyis itthon vagy megse csinalsz semmit vagy mar megint nem csinaltal semmit egesz nap"?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, párom épitoiparba dolgozik. En mukormozok itthon, napi atlag 5 vendegem van. Egy emberrel 2 ora alatt vegzek, igy atlagba reggel 8 tol este 6 ig dolgozom, a vendegek kozott 10 perc szunetet szoktam hagyni. A csaladi hazamban az egyik szoba van kialakitva szalonnak. A parom egy csomoszor a fejemhez vagja, ha nincs megcsinalva a hazimunka stb, hogy "mar megint nem csinaltal semmit,miert nincs kesz ez meg az, ugyis egesz nap itthon vagy."


Mar azon gondolkodom hogy lezarom a kapcsolatot. Nektek mi a velemenyetek rola? Az teny es valo, hogy nagyon nehez fizikai munkat vegez, de akkor is. Atlagba reggel 6 kor indul es este 6-7 kozott jon haza.


2015. febr. 16. 07:20
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
Ha 5 vendegem van egy nap, akkor 20.000 ft ot keresek naponta, plusz hetvegen tanitom a kezdo kormosoket, 15-15000 ft a szombat vasarnapi fizetesem. Aki erre azt irja hogy lusta vagyok kicsit gondolja at.
2015. febr. 16. 08:05
 12/54 anonim ***** válasza:
89%
nem értem miért a kérdezőt bántjátok, ő is dolgozik egész nap, csak épp otthon. Amúgy a párod csinál valamit segít a házimunkába vagy csak elvárja, hogy legyen kiszolgálva? Az jó alternatíva ha rendelitek az ételt szerintem.
2015. febr. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim válasza:
33%
Ne kamuzzáá mááá, azt mondtad 8-tól dolgozol, 8 óra 3 perc és itt írogatsz a neten! :D
2015. febr. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
18%

# 8/8 Időpont ma 07:59


Bármennyire is a párodra akarod kenni, itt te vagy a ludas. Hétköznap dolgozol, hétvégén dolgozol, de facto semmi időd nincs se a lakásra, se a párodra. Ő gürizik hétköznap 13 óra kifejezetten nehéz fizikai munkát, és még ő csináljon meg mindent hétvégén is, vagy mi?

2015. febr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
84%

# 9/14 Időpont ma 08:02


Arra nem gondoltál, hogy a házimunka nem csinálja meg önmagát? Dolgozzon a kérdező 10-12 órákat, az se érdekel, ha műkörmözik, vagy épp asztalos, de ne mondja már nekem senki azt, hogy ha mindenki ennyit dolgozik, akkor jut elég idő a lakásra, a főzésre, stb-re, mert azt nem hiszem el.

2015. febr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
89%
Aki soha nem végzett házimunkát, az nem tudja, hogy mit jelent időben és fáradtságban, hanem hajlamos azt hinni, hogy az semmi. Ráadásul ez a hátránya az otthon végzett munkának, hogy azt is sokan hajlamosak semmibe venni.
2015. febr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:
Hetvegen amikor nem vagyok otthon akkor felmos felsopor. Ennyi
2015. febr. 16. 08:11
 18/54 anonim ***** válasza:
46%
A napi 3 órát nem én találtam ki, te írtad a leírásban hogy 6-kor indul dolgozni. Neked meg 8raj jön az első akkor azzal a 2 órával mi van? Meg a végén 1 óra.
2015. febr. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim válasza:
12%
Ja és műkörmös munka, hagyjuk már, van műkörmös ismerősöm, az is otthon csinálja. Jönnek a barátnők, és egész nap locsi-fecsi tere-fere, kávézgatás, persze néha közben csinál is valamit. Ez különben sem olyan - pláne otthon - hogy végez az egyikkel, már jön is a másik. Szóval nem kell itt előadnia mártírt a folyamatos 10 óra gürcölésről és hogy semmire nincs idő.
2015. febr. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
31%

# 17/18 Időpont ma 08:11


És _TE_ mit csinálsz? És legfőképp mikor? Arra se tértél ki, hogy legalább vacsorát kap-e a párod, akár rendelve akár főzve. Ebédet gondolom vesz, mert amint írtad, tőled csak reggelit kap.

2015. febr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!