Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagja a fejemhez,...

Jogosan vagja a fejemhez, hogy " te ugyis itthon vagy megse csinalsz semmit vagy mar megint nem csinaltal semmit egesz nap"?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, párom épitoiparba dolgozik. En mukormozok itthon, napi atlag 5 vendegem van. Egy emberrel 2 ora alatt vegzek, igy atlagba reggel 8 tol este 6 ig dolgozom, a vendegek kozott 10 perc szunetet szoktam hagyni. A csaladi hazamban az egyik szoba van kialakitva szalonnak. A parom egy csomoszor a fejemhez vagja, ha nincs megcsinalva a hazimunka stb, hogy "mar megint nem csinaltal semmit,miert nincs kesz ez meg az, ugyis egesz nap itthon vagy."


Mar azon gondolkodom hogy lezarom a kapcsolatot. Nektek mi a velemenyetek rola? Az teny es valo, hogy nagyon nehez fizikai munkat vegez, de akkor is. Atlagba reggel 6 kor indul es este 6-7 kozott jon haza.


2015. febr. 16. 07:20
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
95%
Amíg a világbajnok megteheti, hogy 2 óra alatt épít körmöt, addig a kérdező 2 órájával sincs gond.
2015. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
61%
Utolso, akkora gyökér vagy, nyilvan hamarabb befejezne, ha tudna, vagy Szerinted direkt csinálja lassan? Költözés miatt nem 1 kormosom volt mar, mindegyik 2 órán at csinalta a körmöm, lehet neked csak gel lakkod van, es az hamarabb megvan. Kerdezo én sem ertem, hogy mivan a reggeli 2 órával...illetve szabadnap? Ennyi meló mellett ki csinálja a retket a lakasban? Főzést megertem...
2015. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
0%
Hm, jól le lettem pontozva. Ezek szerint igazam van. :)
2015. febr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
86%
Azért álljon már meg a menet. Kérdező alsó hangon megkeresi a négyszázat egy hónapban, eltartja ezt a csóri minimálbéres építőmunkást, és még a pasasnak nagy a szája? Mert itt divat lenézni az otthon dolgozókat? Én is megkeresem a nettó 500-at egy hónaban, francot fogok takarítani, inkább fizetek erre egy embernek. Ja, és párom megbecsül, mert ő is itthon dolgozik, programozó. Keress te is olyat, kérdező, aki megbecsül, a pasid meg keressen egy olyan csajt, aki mos-főz és neki kell eltartani a nettó nyolcvanezréből, visszasír majd téged :D
2015. febr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!